fbpx
 

Masa i siła przeszkadzają walczyć!

Zaskakujące prawda?

Ale statystyki sportowe, wyniki nie kłamią. Koronnym przykładem jest nasz najsłynniejszy wojownik: Mariusz Pudzianowski. Najsilniejszy wojownik na świecie waży około 120-130 kg. Ma dodatni bilans ( 13-7) ale to w dużej mierze, dzięki doborowi przeciwników i sprzyjającej mu rodzimej organizacji KSW.

Pierwsze walki toczył w systemie dwurundowym, ponieważ nie był wstanie przewalczyć standartowych trzech rund. Zbudował sobie dodani rekord na t.z.w. walkach freakowych, czyli pojedynakch dziwaków. W takich pojedynkach wygrał m.in z byłym bokserem Marcinem Najmanem, piosenkarzem Popkiem czy trenerem personalnym i gwiazdą instagrama Erko Junem.

Mariusz Pudzianowski zaliczył zwycięstwo z innym gigantem: Bobem Sappem. Wielkolud ważący około 150 kg ale z marniutkim rekordem 12 zwycięstw i 20 porażek. Zwykle przegrywał ekspresowo.Ewidentnie przyjezdzał tylko po czek, przewracał się przy pierwszej okazji starcia na ringu i odklepywał poddanie.

Kris

Next Post

Grypa vs Koronawirus

wt. lut 25 , 2020
Lada moment koronawirus uaktywni się w Polsce. Czy jest się czego bać? Umieralność w przypadku koronawirusa to na ten moment, wg oficjalnych danych około 3%. (w przypadku sezonowej grypy mówi się zaledwie o około 0,1% śmiertelności, w Polsce w lutym z powodu grypy zmarło 15 osób). 79774 oficjalnie potwierdzonych zakażeń, […]