fbpx
 

Grypa vs Koronawirus

Lada moment koronawirus uaktywni się w Polsce.

przypadki koronawirusa w Europie

Czy jest się czego bać?

Umieralność w przypadku koronawirusa to na ten moment, wg oficjalnych danych około 3%. (w przypadku sezonowej grypy mówi się zaledwie o około 0,1% śmiertelności, w Polsce w lutym z powodu grypy zmarło 15 osób).

79774 oficjalnie potwierdzonych zakażeń, na które przypadło 2628 zgonów. Nieoficjalnie mówi się o dużo większych liczbach. Ponadto stoi cała gospodarka Chin , generując potężne straty i destabilizując gospodarkę światową , a całe chińskie aglomerację są izolowane.

Koronawirus z Wuhan wywodzi się od zwierząt, jednak to człowiek pada jego ofiarą. Objawy zakażenia przypominają grypę.

Oficjalna wersja mówi, że koronawirus na człowieka przeniósł się prawdopodobnie w wyniku spożycia nieświeżych owoców morza lub zupy z nietoperza. Nieoficjalnie to wynik eksperymentów wojskowych z bronią biologiczną.

Kris

Next Post

Czy Hitler wiedział o holokauście?

wt. lut 25 , 2020
25 lutego w 1932 r, Adolf Hitler uzyskał niemieckie obywatelstwo. Urodził się w 1889r. w cesarsko- królewskich Austro- Węgrzech Gdyby dostał się na wymarzoną przez niego Akademię Sztuk pieknych w Wiedniu, prawdopodobnie nie zostałby jednym z największych zbrodniarzy świata. Niestety dwukrotnie oblał egzaminy na Akademię. W Wiedniu utrzymywał się z […]