Wypróbuj Kod Uzdrawiania

Chcesz cieszyć się zdrowiem? Wypróbuj metodę dr. Alexa Loyda.

Kod Uzdrawiania to metoda opracowana przez dr. Alexa Loyda, jest prostą i skuteczną metodą samoleczenia oraz formą medycyny wzorującej się na naturze i właściwościach energetycznych. Wynaleziona w 2001 roku stała się inspiracją dla milionów ludzi w USA oraz Niemczech. Dzięki której aktywowali w sobie wbudowane w nasze ciało funkcje fizyczne, które usuwają główną przyczynę chorób z organizmu, według wynalazcy choroby te są przyczyną stresu. Kilku minutową metodą możemy pozbyć się każdego jego rodzaju. Wystarczy przestrzegać instrukcji, żeby efekty trwały przez całe życie.

Poniżej dzielimy się z Wami drodzy czytelnicy czterema ćwiczeniami. Należy “poświęcić” swoimi rozluźnionymi palcami na centra uzdrawiania ( czubki palców mają być połączonymi że sobą malutkimi latarkami), ręce trzymamy w odległości od 5 do 7,5 cm od ciała. Palce mogą być wyprostowane lub ugięte. Czubki palców mają być skierowane na centra uzdrawiania. Między palcami a ciałem tworzy się pole energetyczne.

Cztery centra uzdrawiania:

Grzbiet nosa: pomiędzy grzbietem nosa a punktem pomiędzy brwiami.

Jabłko Adama: bezpośrednio nad jabłkiem Adama.

Szczęki: w tylnym, dolnym rogu kości szczękowej po obu stronach głowy

Skronie: około 1,5 cm nad skronią, mniej więcej 1,5 cm w kierunku tylu głowy.

Oceń swoje złe samopoczucie wywołane myślami o danym problemie, w skali od 0 do 10. Gdzie 10 oznacza największy dyskomfort. W celu zmierzenia swoich postępów, ponieważ poczucie dyskomfortu będzie się sukcesywnie zmniejszać, aż spadnie do zera.

Kod należy wykonywać w cichym miejscu, w którym można się zrelaksować.

Gdy już ocenisz swój problem i nadasz mu liczbe ze skali określ jakie uczucia, przekonania są związane z Twoim problemem. Następnie pomysł czy zdarzyło Ci się, że w przeszłości czułeś to co teraz, nawet jeśli okoliczności były zupełnie inne. Szukaj uczucia tego samego rodzaju. Postaraj się dotrzeć do najwczesniejszego wspomnienia. Skup się na nim aby od niego zacząć uzdrawianie. To najwcześniejsze wspomnienie ocen w skali od zera do dziesięciu. Często gdy uzdrowimy najwcześniejsze i najsilniejsze wspomnienie to pozbywamy się pozostałych. Odmów poniższą modlitwę o uzdrowienie, w puste miejsca poniższego tekstu wstaw wszystkie swoje sprawy.

“Modlę się o to, aby wszystkie znane i nieznane negatywne obrazy, niezdrowe przekonania, destrukcyjne wspomnienia komórkowe i wszystkie problemy fizyczne związane z …………………………….. (Twoje choroby lub problemy) zostały rozpoznane, ujawnione i uzdrowione poprzez napełnienie mnie światłem, życiem o miłością Boga. Modlę się również o to, aby skuteczność tego uzdrawiania wzrosła dwukrotnie lub więcej”.

Ten kod zostosuj wykonując każda pozycje przez 30 sekund wyrażając Prawdziwą Intencję. Stosując kod skupisz się na portalach nie na megatywach. Wykonam wszystkie cztery pozycje. Skorzystaj z pozycji głównej lub wypoczynkowej. Ćwiczenia mają trwać minimum 6 minut.

Pierwsza pozycja- grzbiet nosa

Druga pozycja-jablko Adama ( gdy nie masz siły utrzymać w powietrzu rąk możesz jej oprzeć o ciało)

Trzecia pozycja- szczęki

Czwarta pozycja- skronie

Po wykonaniu Kodu ponownie oceń swój problem. Kiedy ocenisz swój problem ma zero lub jeden możesz przejść do swojego kolejnego problemu.

Drodzy czytelnicy podzielcie się z nami opinią w komentarzu jeśli spróbujcie na sobie Kod Uzdrowienia!

Źródło: “Kod Uzdrawiania” Alexander Loyd, Ben Johnson

Similar Posts

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
The8
The8
3 lat temu

Dzięki!

Tom Michalowsky
3 lat temu

Kiedy piszesz historie swojego zycia, nie pozwll, aby ktos inny trzymal pilro

Pianino
3 lat temu

Przyjemnosc zycia jest przyjemnoscia plynaca z cwiczenia duszy; to jest bowiem prawdziwe zycie. – Arystoteles

abilify price
3 lat temu

I precisely needed to appreciate you once again. I am not sure the things that I might have gone through in the absence of the entire opinions documented by you directly on such a industry. It had been a very frightening difficulty in my circumstances, however , looking at the skilled manner you managed that made me to jump over fulfillment. I am happier for this help and even hope you find out what a great job you are doing instructing other individuals through the use of your site. I know that you have never encountered all of us.

tinder site
3 lat temu

tindr , tinder login https://tinderdatingsiteus.com/

free messaging dating sites
Ekonomia Teoria
3 lat temu

Jesli bedziesz przykladnie pracowal osiem godzin dziennie, moze ci sie kiedys uda zostac kierownikiem i pracowac dwanascie. R. Frost