Dawid Ciemięga i masowe zawiadomienia

W dniu 28.02.2020 r. lekarz Dawid Ciemięga odpowiada na reakcje internautów i Pawła Skuteckiego. Dotyczącą jego postu, który został odebrany jako akt przestępstwa. Narażenia życia i zdrowia pacjentów. Również ukazał błędy systemowe, które zmuszają pracowników służby zdrowia do takiego ryzyka.

Więcej przeczytacie o tym tutaj: https://www.czujny.pl/dawid-ciemiega-publicznie-przyznaje-ze-ryzykuje-zdrowie-pacjentow/

W swoim poście podkreślił, że jest to szukanie haków ponieważ ma inne poglądy. Twierdzi, że odzew jest spowodowany łechtaniem swojego ego, brakiem tolerancji i pogardy. “Antyszczepionkowców” wrzuca do jednego worka z miernotami, oszustami, szkodnikami społecznymi, pipkam, krętaczami, półgłówkami, wyznawcami teorii spiskowych. Twierdzi, że Paweł Skutecki jest częścią tego towarzystwa. Zachęca posła byłej kadencji, aby wszystkich lekarzy wysłał na l4 i objął dyżury. Z dumą stwierdza, że jeśli coś zamierza robić nigdy nikim się nie wysługuje tak jak to zrobił P. Skutecki zachęcając do stworzenia pism. Podkreślił wypowiedź swoim poglądem, że człowiek nie wyprzedza inteligencją humbaków i delfinów.

Internauci pytają czy te same słowa można przytoczyć do działań Pana D. Ciemięgi, który według nich z wielką krytyką odnosi się do starań chociażby o dobrowolność szczepień, w której nie ma miejsca na tolerancję i wysłuchanie drugiej strony- przypadków ofiar poszczepiennych. Które nazywa teoria spiskową. Również z pogardą ocenia lekarzy, którzy informują pacjentów na temat ryzyka tego zabiegu medycznego. Internauci są oburzeni obrazliwymi określeniami, z którymi się zmierzają jako osoby poszkodowane kolejny raz.

Padły słowa, że jednak lekarz wyzyskuje się innymi chociażby podczas prośby o środki finansowe na stworzenie filmu.

Twierdzą, że skoro Izby Lekarskie i inne instytucje są w stanie sądzić latami sumiennych lekarzy to również powinny rozpatrzyć całą sytuację dotycząca tego lekarza.

Zastanawiają się czy pacjenci wiedzą o jego poglądach kim dla niego jest człowiek. Pytają czy sam tak ocenia swoją inteligencję.

Co zatem robi Paweł Skutecki? Widać, że trafiła kosa na kamień. Zmobilizowany hejtem D. Ciemięgi wziął się do pracy. Mianowicie w dniu 29.02.2020 r. stworzył cztery pisma. Na jego profilu trwa akcja pt. “uwolnić Dawida”. Internauci masowo wysyłają zawiadomienia ale również prośbę o interwencję w obronie lekarza.

W skład pism wchodzi:

Skarga na postawę etyczną lekarza

Państwowy Inspektorat Pracy- prośba o interwencję w obronie lekarza

Zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa

Zgłoszenie do szpitala

Jak skończy się ta sytuacja? Będziemy informować na bieżąco.

Czego oczekujcie Drodzy Czytelnicy?

Similar Posts

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
23 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Agnieszka
Agnieszka
4 lat temu

Bardzo dobrze, niech następnym razem “doktorek” zastanowi się 100 razy zanim coś udostępni na swoim profilu. Popieram Pana Skuteckiego.

Anz090
Anz090
4 lat temu
Reply to  Agnieszka

Ten gość jest pediatra… Liczmy się z tym że jego pacjentami są dość często bardzo malutkie dzieci. Chcielibyście aby wasze dziecko miało kontakt z kimś chorym na grypę? Co on sobie urządza grypa party?….

Aneta
Aneta
4 lat temu

Post Pana doktora dodany tu już po edycji.
Pisał w wulgarny sposób,obrażając!Żałuję że nie mam zrzutu.

Ktoś posiada przed edycją? Zaraz po dodaniu?

Barbara
Barbara
4 lat temu

Popieram Pana Pawła Skuteckiego, ma rację a lekarz zmęczony czy chory nie powinien leczyć bo łatwo wtedy o pomyłki i mylną diagnozę.

xyz
xyz
4 lat temu
Reply to  Barbara

Pan Skutecki ssie 🙂

Michał
Michał
4 lat temu

A co zatem zrobić z tymi gdzie koledzy i koleżanki po fachu pod jego postem bardzo go wspierają i jeszcze potwierdzają że oni też to często robią czyli gdzie są chorzy wykonują swoje obowiązki a zarazem czują się bezkarni ponieważ mają świadomość że i tak jest brak lekarzy więc nie widzę w tym nic złego

Bobo
Bobo
4 lat temu

Oczekuję ze każdy lekarz z drobna infekcja pójdzie na l4 i nie będzie dyżurował, a oddziały będą bez lekarza. Banda kretynów. W tym kraju z tak durnym społeczeństwem nie może być dobrze.

Kris
Kris
4 lat temu
Reply to  Bobo

Przeczytałeś wogóle co ten pseudomedyk wipisywał o stanie własnego zdrowia ? “Ledwo żyywy”, “39° gorączki” to dla ciebie jest lekka infekcja ??? Kretyn to powinieneś sobie zmienić na nazwiski podobnie jak ten oszołom szczepionkowej sekty ciemięga.

Wilczór
Wilczór
4 lat temu
Reply to  Kris

Jako lekarz powinien być zaszczepiony na grypę

Jolanta
Jolanta
4 lat temu
Reply to  Wilczór

powinien, ale zdaje sobie sprawę z tego jakie to zagrożenie wiec się nie zaszczepi, za to chętnie naskoczy na Ciebie ze chcesz przyjąć kolejnej dawki

Kika
Kika
3 lat temu
Reply to  Bobo

Ciemiega to przykład chamstwa , nietolerancji i niestety głupoty , nie jestem fachowcem , lecz obserwując jego „ działania” można wysnuć wniosek iż jest psychopatą..

Ksk
Ksk
4 lat temu

Ciemięga sam zaczął poczytać wszystkich którzy mieli odmienne zdanie co do jego artykułów.nasmiewal się z lekarzy tych prawdziwych i samodzielnie myslaczycha nie kupionych przez firm farmaceutyczne.co z niego za lekarz jeśli w internecie kreuje się na celebrytów zanim zajmować się leczeniem ale takim prawdziwym a nie tylko wypisywaniem recept.

Patrycja
Patrycja
4 lat temu

Jest to karygodne zachowanie lekarza!! Pracując w zakładzie pracy z ludźmy przy przeziębieniu idę na L4 by nie zarazić kolegów z pracy, oni nie życzą sobie osób chorych na hali, a lekarz z taką chorobą idzie do pacjentów, do chorych, do dzieci??? W głowie się to nie mieści!!!

Kasia
Kasia
4 lat temu

Jak można wyzywać ludzi od oszołomów !?Tylko dlatego że mają odmienne zdanie od doktorka.Popieram wysyłamy zawiadomienia!

Pacjent lekarza chorego
Pacjent lekarza chorego
4 lat temu

OPINIA

Marek Posobkiewicz, Główny Inspektor Sanitarny, lekarz chorób wewnętrznych, specjalista medycyny tropikalnej

Chory na grypę, który kaszle, może zarazić nawet kilkadziesiąt osób w tym samym pomieszczeniu. Dlatego tak ważne jest, by będąc chorym, pozostać w domu. W ten sposób chronimy zarówno bezpieczeństwo własne, jak i innych. Na ciężkie przechorowanie i groźne powikłania najbardziej narażone są małe dzieci poniżej drugiego roku życia i osoby starsze szczególnie obciążone chorobami przewlekłymi. Do najczęstszych powikłań należy zapalenie płuc, zapalenie oskrzeli, zapalenie zatok, ale także zapalenie mięśnia sercowego, które kończy się nawet koniecznością przeszczepu. Co roku z tego powodu transplantacji serca może wymagać nawet kilkadziesiąt osób.

frasobliwy
frasobliwy
4 lat temu

Najlepiej byłoby , gdyby osoby przyjmowane w tym dniu przez tego gościa, które mogły złapać od niego chorobę pozwały go o narażenie zdrowia i chorobę.

Pacjent
Pacjent
4 lat temu

Popieram calkowicie Pawla Skuteckiego. Jak mozna w takim stanie przyjmowac pacjentow? Albo kwalifikowac do szczepien! To jest karygodne. Takiemu lekarzowi nie można ufac…

Jakub
Jakub
4 lat temu

Zachęcam do masowego wysłania zawiadomień.
To tylko zajmuję chwilkę.

Jakub
Jakub
4 lat temu

Zachęcam każdego do wysyłania zawiadomień.
To zajmuje tylko chwilkę.

Paula
Paula
4 lat temu

To jest jakiś popapraniec a nie lekarz.

Gosia
Gosia
4 lat temu

Pan dr Ciemięga bardzo niechlubnie reprezentuje postawę pracownika służby zdrowia. Obnażył swoje cyniczne i zadumane w sobie ego, a jednocześnie pogardę dla swoich podopiecznych. O hipokryzji nie wspomnę- wszystkich innych potępia za rozprzestrzenianie wirusów i bakterii, zaś jego postawa jest rażąco nieodpowiedzialna. Rada… może trochę skruchy i refleksji nad samym sobą Panie doktorku – w moim odczuciu dla dyplomu, nie z powołania.

order finasteride
3 lat temu

I am only writing to make you understand what a remarkable experience our princess undergone viewing your webblog. She picked up some things, which included what it is like to possess an ideal teaching spirit to make the mediocre ones without difficulty master specified tortuous things. You undoubtedly surpassed readers’ expected results. Thanks for rendering those useful, trustworthy, revealing as well as unique tips on your topic to Mary.