| |

STOP 265- zatrzymaj opresyjną specustawę + live na żywoTeraz o godzinie 14!

Warszawa ul. Senacka Pod Kancelarią Prezydenta!

Organizator: Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP

Informację o wydarzeniu:
"Rząd dał sobie prawo do ograniczania praw i wolności obywateli z pominięciem Konstytucji pod pozorem walki z koronawirusem
W jakim celu? Prawo już dawno daje narzędzia do walki z epidemiami.
Wystarczyło dodać nową chorobę do rozporządzenia.
Obywatelko! Obywatelu! Nie będziesz bezpieczny.
Ustawa daje możliwość przymusowej hospitalizacji pod pozorem SAMEGO PODEJRZENIA jakiejkolwiek choroby zakaźnej z rozporządzenia np. biegunki wirusowej.
Listę chorób usunięto z ustawy - choć wiążą sie z możliwością przymusowej kwarantanny - nawet wielokrotnie po 21 dni.
Nie będziesz mógł odmówić i odwołać się - ustawa tego nie przewiduje!
Rząd nie chce płacić odszkodowań za skutki swoich działań - posłowie usunęli ten niebezpieczny artykuł.
Nie licz jednak na odszkodowanie. Konsultanci Ministra Zdrowia, jako biegli blokują każdy proces za wymuszone leki i szczepionki.
Tym razem, ta ustawa uderzy nie tylko w nas, zwykłych obywateli i zwykłe obywatelki. Przy pomocy druku 265 można zlikwidować (skutecznie i bez wysiłku osadzając pod pretekstem kwarantanny lub leczenia) także i niewygodnych Parlamentarzystów - alarmuje Monika Płatek, ceniona prawniczka, specjalista od prawa karnego i konstytucyjnego.
Konstytucja precyzuje, do jakiego stopnia można ograniczać prawa jednostki, gdy ogłoszony jest stan nadzwyczajny. Specustawa obchodzi konstytucję: wprowadza rygory w zakresie wolności i praw bez gwarancji kontroli i ustawowego ograniczenia dla arbitralnych decyzji administracji. To otwarcie drzwi dla samowoli i opresji pod szyldem troski o ochronę zdrowia - prof. Ewa Łętowska, była rzecznik praw obywatelskich.
Tytuł ustawy i odpowiednie przepisy zmieniające inne ustawy rozciągają jej zastosowanie praktycznie na wszelkie choroby zakaźne. W praktyce może to oznaczać, że będziemy mieli do czynienia z elementami permanentnego stanu wyjątkowego pod pretekstem zwalczania bardzo szeroko pojętych chorób zakaźnych - prof. Jerzy Zajadło.
Czy też może chodzi o wprowadzany kuchennymi drzwiami przez komisje zdrowia projekt ustawy “stan wojenny plus” koronawirus? Stan wojenny, poniewaz to jest ustawa, ktora proponuje m.in. redefinicję pojęcia stanów nadzwyczajnych. To jest ustawa, która proponuje wyłączenie odpowiedzialności władzy za straty, szkody, krzywdy, które mogłyby wyniknąć, z rzecz jasna, z walki z wirusem. Co państwo kombinujecie tak naprawde? - pytał w Sejmie Grzegorz Braun.
Dzięki nowemu projektowi rząd może też ograniczyć działalność firm prywatnych na obszarach dotkniętych epidemią i wprowadzić reglamentację określonych towarów. W nowej ustawie zapisano również ogromne kary dla hurtowni farmaceutycznych, które próbują sprzedawać produkty zaklasyfikowane jako strategiczne, wyroby medyczne. Winni takiego procederu mogą się liczyć z grzywną do 5 mln zł!
Oprócz tego w ustawie zapisano możliwość zamknięcia uczelni i szkół wbrew woli podmiotów nimi zarządzających. Do tego dzięki ustawie będzie można zakazać zgromadzeń, co oznaczać będzie koniec trwającej obecnie w Polsce kampanii wyborczej do wyborów prezydenckich. Czy stworzy to pokusę dla obozu władzy, aby odwołać wybory zaplanowane na 10 maja 2020?
Nowe przepisy ujęte w ustawie koronawirusowej przypominają dekret wprowadzający stan wojenny. Wygląda na to, że o ile ustawa ta zostanie przeforsowana w takiej treści, to rządzący dostają do ręki narzędzie do uruchomienia trybu funkcjonowania państwa, który przypomina wojnę, albo przynajmniej stan wyjątkowy. W Sejmie projekt poparła cała opozycja poza Konfederacja. W piątek 6 marca projekt ma trafić do Senatu.
Koncerny farmaceutyczne zapowiadają, że szczepionka na koronawirusa będzie gotowa najwcześniej za półtora roku i że trwają badania nad dwudziestoma preparatami, które wkrótce mogą się stać przymusowe dla wszystkich.
STOP 265! Zatrzymaj opresyjną ustawę!
Przyjdz 6 marca 2020 r. o godz. 14:00 pod Kancelarię Prezydenta w Warszawie przy ul. Senackiej"


Źródło: https://facebook.com/events/s/stop-265-zatrzymaj-opresyjna-a/616353989146518/?ti=cl

Similar Posts

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
luvox cheap
3 lat temu

I’m also commenting to let you be aware of of the excellent discovery my cousin’s child enjoyed checking your blog. She discovered a wide variety of details, most notably how it is like to have a marvelous coaching heart to get many more effortlessly fully understand certain complicated matters. You actually did more than my desires. I appreciate you for displaying such effective, dependable, edifying and cool guidance on that topic to Emily.

domowy test koronowirus

Ja naprawdę skarb twoją dzieło, Świetny post koronawirus test domowy test koronowirus.