Specjalne podziękowania dla pana Marcina Ludwika Reya.

Marcin Ludwik Rey. fot z YT “Kurier Galicyjski”.

Nasza ledwie trzytygodniowa działalność w sieci została dostrzeżona przez pana Marcina Ludwika Reya. Pan Rey oficjalnie utrzymuje się z tłumaczeń z języka francuskiego. Po pracy albo w jej trakcie, intensywnie udziela się w mediach społecznościowych, niestrudzenie tropiąc ruska agenturę dodatkowo bezpardonowo atakuje wszelkie niezależne od rządu- ośrodki działalności społecznej, informacyjnej czy politycznej.

Red. Rey tak nas ocenił:

” Powstał nowy portal dla szurów dotkniętych panikarstwem i paranoją koronawirusowo-antyszczepionkową. CZUJNY.PL ma już spore zasięgi – ok 5000 wejść dziennie i rośnie.

Ustaliłem, że związane są z nim przynajmniej dwie znane postacie: krakowski psycho-narodowiec Marek Majcher ps. Marecki oraz konfederatka Jowita Kowszyn-Sumara.

Redaktor Marek Majcher ps. Marecki to ten, który zasłynął z machania krzesłem podczas wiecu wyborczego b. prezydenta Komorowskiego, a wcześniej z liderowania tzw. „sekcji wpierdolu UPR” (no tak to się nazywało…). Jest bardzo prześladowany przez „system”.

Redaktor Jowita Kowszyn-Sumara kandydowała z listy Konfederacji na miejscu nr 7 w Katowicach i prowadzi „sklep ekologiczny” przy ul. Komunardów w Świdnicy. Jej osobisty profil jest napchany linkami do Czujny.pl, które rozkleja po wszelkich grupach koronawirusowych, które powstają jak grzyby po deszczu.

I co my tu mamy:

  • Koronawirus to broń biologiczna
  • Nadludzie mieli rządzić światem
  • STOP 265 – zatrzymaj opresyjną specustawę!
  • Wywiad z Jolką Rosiek
  • Kogo stać na zamach stanu?
  • Czy Hitler wiedział o Holocauście?
  • Nasz przepis na miksturę, która pokona nawet koronawirusa! (bite jajka z prądem)
  • Dobre rady doktora Zięby”

Nie wiemy co z tego ma pan Rey
ale dziękujemy za zainteresowanie się nami . Informacje które “ustalił” pan Rey zawarte w poście na FB dezinformują, czyli jest to klasyczna mieszanka prawdy z nieprawdą. Ale co tam – machniemy na to ręką.


Natomiast jest jedna informacja, którą zdecydowanie chcemy sprostować:
mamy znacznie wyższe zasięgi niż 5000 wejść dziennie.

Similar Posts

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
tinder site
3 lat temu

how to use tinder , tider https://tinderdatingsiteus.com/

free dating sites without registering

free dating sites https://freedatingsiteall.com