|

Uczestnicy niemieckiego Big Brother, nie mają pojęcia o epidemii koronawirusa.

Uczestnicy niemieckiego reality show Big Brother, który trwa od 6 lutego nie mają pojęcia o trwającej epidemii koronawirusa.
Wydawca programu Luise Checchin zastrzega się, że w razie n.p. choroby krewnego, któregoś z uczestników blokada informacyjna zostałaby zdjęta. Dla rzeczniczki kanału Sat.1 na którym program jest emitowany sprawa jest całkowiecie etyczna.

Według wydawcy, uczestnicy programu, który rozpoczął się 6 lutego, nie są informowani o bieżących wydarzeniach na świecie, odkąd przeprowadzili się do zamkniętego ośrodka Big Brother. W tym czasie w Bawarii znane były tylko pojedyncze przypadki. A kandydaci, którzy zostali dołączeni w terminie póżniejszym, podpisali restrykcyjne zobowiązanie o nie informowaniu o sytuacji na zewnątrz. Oczywiście, zostały te osoby też przebadane na okoliczność zarażenia wirusem.

W tym sezonie uczestnicy Big Brother mieszkają w dwóch domach w kolońskiej dzielnicy Ossendorf w Nadrenii Północnej-Westfalii, szczególnie dotkniętej koronawirusem. Nadawca Sat.1 zastrzega się, że wszyscy są poddani specjalnym środkom higieny, zabezpieczającym przed zarażeniem ale nie wyjasnił w jakiej formie.

Sprawa Janine Pink

Jakie wiadomości ze świata zewnętrznego muszą być podawane uczestnikom Big Brothera? Niemiecki wydawca zastrzega się, że n.p. te związane ze śmiercią czy grożnymi chorobami bliskich krewnych.
W zeszłym roku zwyciężczyni edycji Big Brother aktorka i modelka Janine Pink nie została poinformowana, aż do końca programu o śmierci jej długoletniego kolegi Ingo Kantorek, który notabene brał udział w tym samym reality show.


Odbyła się w Niemczech publiczna debata, w którea włączyła się nawet sama Janine Pink.
Powiedziałą, że nie ma pretensji,że nie została poinformowana.

żródło: https://www.sueddeutsche.de/medien/big-brother-coronavirus-1.4841941

Komentarz Czujnego.pl: Cała sytuacja brzmi jak z filmów o apokalipsie. Cały świat umiera, przeżywają tylko niczego nie świadomi uczestnicy reality show i urządzają się w wyludnionym świecie. Rozmnażają się, bo są młodzi i dają nowy początek 😉

Similar Posts

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
tinder dating
3 lat temu

how to use tinder , tinder date https://tinderdatingsiteus.com/

sugar momma websites free

free online dating https://freedatingsiteall.com