fbpx
 

Ulubiona teoria spiskowa red. Michalkiewicza.

3

Monika Jaruzelska, córka niezyjącego generała Wojciecha Jaruzelskiego prowadzi z powodzeniem wywiady, ktore publikuje w internecie.
Jednym z jej gości był prawicowy redaktor Stanisław Michalkiewicz. Pan Michalkieiwcz nie gryzie się w język, nie ukrywa, że życie i historia jest pisana przez spiski.
Fragment o ulubionej teorii spiskowej od 25 minuty:

Materiał dotyczy tajnej umowy pomiędzy pierwszym sekretarzem Gorbaczowem z ZSRR a prezydentem Reganem z USA pod koniec lat 80-tych XX wieku. Umowa, której celem było nowe ułożenie sił na świecie, po tym jak runie ZSRR.

Kris

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
WWW.XMC.PL
1 rok temu

Istnieja tylko dwa sposoby na zycie – zyc tak jakby nic nie bylo cudem lub tak jakby cudem bylo wszystko. – Albert Einstein

Pianino Muzyka
1 rok temu

Najtrudniejsza do nauczenia sie rzecza w zyciu jest, ktlry most przekroczyc, a ktlry spalic. – David Russell

Ekonomia Studia
1 rok temu

Najwieksza porazka w zyciu czlowieka to rozziew pomiedzy tym, kim mlgl sie stac, a tym, kim stal sie w rzeczywistosci.- Ashley Montagu.

Next Post

Koronawirus- najnowsze informacje

niedz. mar 15 , 2020
Obecnie 111 osób jest zarażonych, 13 osób wyzdrowiało, 3 zmarły. O północy zamknięto granice kraju.Od 16.03 zawieszenie przesyłek zagranicznych, placówki pocztowe będą przyjmować klientów 6 godz. dziennie w tygodniu, w soboty 3 godz. Placówki calodobowe będą czynne 7 dni w tygodniu od 8:00- 20:00. Punkty obsługi klienta w galeriach będą […]
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x