fbpx
 

Zagrożenie wędrujące do Polski? – apel internautki

Na przejściu granicznym w Zgorzelcu są tłumy ludzi. Jeden stojąc za drugim tworzą długą kolejkę idąc do kontroli. Auta pozostawiają w Gorlitz. Sytuacja ma miejsce od kilku dni, w której tłumy przechodzą na teren Polski – apeluję internautka o udostępnienie.

Źródło:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3185249281508616&id=100000707262032

Odbiorcy postu twierdzą, że granice powinny być całkiem zamknięte. Piszą o przygranicznej wymianie wirusów w skupiskach ludzi. Są też współczujące komentarze, które obrazują sytuację drugiej strony. Ludzie muszą wrócić z pracy, nie mają gdzie się podziać. Rząd nie dał im wyboru, rozwiązując ten problem. W Niemczech nie są zamknięte zakłady pracy, do których muszą uczęszczać. Podkreślają, że to nasi rodacy. Inni piszą, że lepiej stać godzinę w kolejce niż kilkanaście godzin spędzić w aucie.

Foto:

JKS

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Next Post

Uczniowie wrócą do szkół po Wielkanocy?- Minister Edukacji odpowiada

wt. mar 17 , 2020
Minister Edukacji- Dariusz Piontkowski w rozmowie z TVP ujawnia- “Pan Minister Zdrowia powiedział, że szczyt zachorowań będzie za tydzień- dwa. Wydaje się oczywistym, że absurdem byłoby otwieranie szkół. To jest kwestia czasu, kiedy wydamy kolejne rozporządzenie mówiące o tym, że wydłużamy okres zamknięcia placówek”. Oznajmił- “Prawdopodobnie ten 2 tygodniowy termin […]
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x