| |

Celebryci-pieniądze-koronawirus.

Showman Krzysztof Skiba zauważył utyskiwanie znajomych z branży:

“Już nie mogę czytać tego utyskiwania moich koleżanek i kolegów z branży artystycznej. Jęczą jak stare baby u lekarza, że odwołano im koncerty czy spektakle. Stękają jak dziady kościelne, że stracą pieniądze. No trudno WSZYSCY (oprócz producentów maseczek ochronnych i płynów dezynfekujących) STRACĄ. Nie tylko artyści, są w tej trudnej sytuacji.

Podstawowa przyzwoitość każe, aby w ciężkich czasach nie myśleć tylko o sobie. Wielu innym JEST i BĘDZIE o wiele gorzej. Wy po prostu zarobicie w tym roku MNIEJ kasy.

Warto przy tej okazji zdobyć się na jakąś rozsądną refleksję. Przewartościować swoje życie. Pomyśleć o tym, że ta niespodziewana LEKCJA koronawirusa przyda się nam wszystkim. Być może warto zadumać się nad kruchością życia, przypomnieć sobie starą prawdę, że jesteśmy tylko pasażerami w tym pociągu pędzącym przez czas, a samo życie nie polega tylko na fajnej imprezie z kokainą pod nosem i bentleyem pod pachą.

Minęły zaledwie cztery dni kwarantanny, a już polskie GWIAZDY cierpią i skarżą się, że nie będą miały za co płacić rachunków. Gdyby to byli jeszcze jacyś młodzi wykonawcy na dorobku, debiutanci, artyści niszowi. Nie! Do chóru narzekających zapisali się wykonawcy, którzy za jeden koncert biorą po 60 tys. zł i więcej. Kobieta z dyskontu pracuje na takie honorarium przez rok albo i dłużej. Co robiliście przez całe życie? Czemu nie odłożyliście pieniędzy jak wszystkie kurki z monetą były odkręcone? Po cholerę kupowaliście drogie auta i braliście kredyty jak idioci?

Wiewiórka jest mądrzejsza od was, bo wie, że trzeba sobie schować orzeszka na zimę.

Nic się nie stanie. Damy wszyscy radę. Wytrwamy! Tylko już bez tego fałszywego jęczenia proszę. I pomóżcie tym, którzy mają w życiu mniej szczęścia niż wy. To was uskrzydli.”

Pewnie był to przytyk m.in do komentarza Barbary Kurdej-Szatan o zamknięciu teatrów i pozbawienia środków do życia. Aktorka szybko sprostowała te informacje, że nie miała na myśli tylko siebie, lecz także innych kolegów z braży oraz osoby pracujące w teatrach.

Brakiem empatii do zwykłych Polaków, w obecnej sytuacji, popisał się były prezydent Lech Wałęsa. Narzeka, że ograniczenia w podróżowaniu nie pozwalają mu na dorobienie do emerytury,która wynosi 6 tys. złotych.

Mam 6 tys. zł prezydenckiej emerytury i za tyle nie dam rady się utrzymać, bo moja żona Danuta wydaje 7 tys. miesięcznie …

Miałem wiele wyjazdów zaplanowanych. Miałem lecieć do Włoch, Niemiec, USA i w inne miejsca i to mi wszystko padło niestety. I bankrutuję teraz – mówi Lech Wałęsa w „Super Expressie”.

Na kazdym z takich wyjazdów, za występ inkasował od 10 tys euro.

Z kolei córka Jana Kulczyka, Dominika oznajmiła w rozmowie z Plejadą, że zamierza przekazać 20 milionów złotych na walkę z koronawirusem.

Kuba Błaszczykowski przekazał 400 tys. złotych na walkę z koronawirusem w Polsce:

“Szanowni Państwo, walka z pandemią koronawirusa ma ogromny wpływ na życie nas wszystkich. Przed nami jeden z najważniejszych sprawdzianów z empatii oraz odpowiedzialności. Jesteśmy razem. Pomagamy. Dbajcie o siebie i swoich bliskich” – napisał na Facebooku.

https://www.czujny.pl/wielkie-serducho-kuby-blaszczykowskiego/

Anna i Robert Lewandowscy przekazali milion euro na walkę z koronawirusem i skutkami pandemii:

” Dziś wszyscy jesteśmy świadomi trudności sytuacji jaka nas otacza. Dziś wszyscy gramy w jednej drużynie. Bądźmy silni w tej walce i bądźmy jednomyślni. Jeśli możemy w sposób bezpieczny komuś pomóc to róbmy to. Zdecydowaliśmy się przekazać 1 mln Euro na walkę z koronawirusem.

Ta sytuacja dotyka każdego z nas, nie wybiera, dlatego raz jeszcze prosimy: Stosujmy się do zaleceń, słuchajmy tych, którzy się na tym dobrze znają. Bądźmy odpowiedzialni🙏

Wierzymy, że szybko wrócimy do normalności. Bądźmy razem, bądźmy solidarni.” 

Żona rumuńskiego piłkarza, grającego w polskiej ekstraklasie- Andrea Hanca przekazała ponad 2000 tysiece butelek szpitalowi:

A to jest hit internetu oraz podręcznik jak należy kibicować na meczu piłkarskim. W roli głównej Andrea Hanca, która wspiera męża, biegającego na boisku ekstraklasy.

Oczywiście nie tylko celebryci pomagają. Robią to też zwykli ludzie ale już zwykle bez błysków fleszy i rozgłosu…

Similar Posts

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
tinder dating
3 lat temu

tinder app , tinder sign up https://tinderdatingsiteus.com/

online free dating
3 lat temu

free dating websites http://freedatingsiteall.com