fbpx
 

Dramat matki, Kasia Kowalska w rozsypce.

Kasia Kowalska z córką, fot: Youtube

“Dzisiaj dostałam telefon z jednego ze szpitali w Anglii, w którym leży moja córka. Pytali, czy zgadzam się na jej intubację” – tak zaczyna gwiazda piosenkarka Kasia Kowalska

Intubacja to umieszczenia plastikowej rurki w tchawicy w celu zapewnienia drożności dróg oddechowych. Wynika z tego, że 23 – letnia córka ma problemy z oddychaniem.

Kasia Kowalska dodała : “Chciałabym tym filmikiem sprowokować was do myślenia, czy musicie wychodzić z domu, czy to naprawdę jest konieczne. Do nagrania tego filmiku zainspirował mnie jeden z lekarzy, z którym rozmawiałam. Prosił, abym przemówiła do rozumu młodym ludziom, bo oni sobie nie zdają sprawy, co się dzieje”

View this post on Instagram

#bezkomentarza

A post shared by Kasia Kowalska_Official (@kasia_kowalskaofficial) on


Widać, że pani Kowalska jest załamana sytuacją. Ciężka choroba w rodzinie a tym bardziej dziecka jest potężnym ciosem dla każdego rodzica.

Redakacja Czujnego ściska z całych sił kciuki aby córeczka wyzdrowiała.


Kris

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Next Post

Czesi boją się jeździć komunikacją nawet za darmo

pt. mar 27 , 2020
Komunikacja autobusowa w Czechach (przynajmniej w Województwie Śląsko-Morawskim – skąd czujny.pl ma bezpośrednią relację) jest zorganizowana w ten sposób, że płatność dokonywana jest u kierowcy, a pasażerowie do pojazdu wpuszczani są tylko przednimi drzwiami. Również kierowca ma czytnik kart okresowych i dopiero po ich zczytaniu, pasażer może wsiadać do pojazdu. […]
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x