| | |

POSZKODOWANI PRZEZ SYSTEM MÓWIĄ DOŚĆ!

“tarcza antykryzysowa” okazała się tarczą zamordystyczną – Poszkodowani przez system mówią DOŚĆ

Bunt się rodzi – Polacy się organizują

W Warszawie protestowali przedsiębiorcy, niedawno dołączyli do nich rolnicy. Ludzie poszkodowani przez wymiar sprawiedliwości, system ochrony zdrowia, rodzice i inni skupieni wokół inicjatywy Zjednoczeni również podnoszą głowy.

Środowiska i Ruchy Społeczne skupione wokół byłego posła Pawła Skuteckiego tworzą od kilku miesięcy partię Zjednoczeni. Dzisiaj internet obiegła grafika, w której domagają się oni od polskiego rządu dostępu do pełnej informacji na temat epidemii, zawieszenia spłat wszystkich kredytów i poszanowania praw rodzicielskich.

Blisko czterysta interwencji poselskich w sprawach poszkodowanych przez system, daje Pawłowi Skuteckiemu moralny mandat do reprezentowania ludzi sponiewierach przez system oraz zaufanie aktywistów Ruchów Społecznych
  • Knebluje się konsultantów krajowych, wciąż słyszymy o zamykanych oddziałach szpitalnych, mamy prawo znać prawdę – mówi Paweł Skutecki.

“Rodzice zwracają uwagę na łamanie praw rodzicielskich w szpitalach, gdzie nawet małe dzieci muszą przebywać bez opieki rodziców” – mówi z kolei Jowita Kowszyn-Sumara z Ruchu Zjednoczeni. Czujny.pl też zajmował się tym tematem:

https://www.czujny.pl/rozpaczliwy-placz-dzieci-za-rodzicami-w-szpitalach-dzieciecych-rozmowy-z-dyrektorami-placowek-opinie-adwokatow/

“Kwestie bezpieczeństwa finansowego obywateli powinny być dla rządu ważniejsze niż komfort sektora bankowego. Domagamy się głośno: ratujmy rodziny, a nie banki!” – dodaje Skutecki.

“Rząd zapomina, że to mikro i mali przedsiębiorcy utrzymują Polskę. Banki, w większości zagraniczne, potrafią uciekać z zyskiem przed fiskusem. Polski rząd powinien chronić i pomagać w pierwszej kolejności polskim obywatelom, a nie bankom” – mówi przedsiębiorca Krzysztof Dzierżanowski z Ruchu Zjednoczeni.

Od lewej: Paweł Skutecki, Marek Majcher i Krzysztof Dzierżanowski – z Ruchu Zjednoczeni – tuż przed pierwszym posiedzeniem Parlamentarnego Zespołu ds. Przeciwdziałania Alienacji Rodzicielskiej

Tysiące alienowanych Rodziców również mówią DOŚĆ!

Parlamentarny Zespół ds. Przeciwdziałania Alienacji Rodzicielskiej

“Nie dość, że tysiące polskich dzieci na codzień są krzywdzone bezpodstawną izolacją od jednego z rodziców, to jeszcze teraz pod pretekstem koronawirusa całkowicie uniemożliwia się spotkań rodziców z dziećmi na skalę masową. Musimy w końcu stawić opór temu systemowemu bestialstwu wobec bezbronnych dzieci. Jak nie my to kto, jak nie teraz, to kiedy? – mówi Marek Majcher z Ruchu Zjednoczeni.

“W ramach intensywnych prac i opracowań strony społecznej i eksperckiej skupionej przy Zespole Parlamentarnym ds. Przeciwdziałania Alienacji Rodzicielskiej – już na tym etapie nie mamy żadnych wątpliwości, że alienacja rodzicielska to różne formy znęcania się psychicznego nad dziećmi i rodzicami alienowanymi. Dosyć przemocy instytucjonalnej wobec najmłodszych Polaków – kontynuuje alienowany Rodzic.

Setki poszkodowanych Polaków mówią dość

W mediach społecznościowych setki Polaków przystępują do grupy “Zjednoczeni”:

www.facebook.com/groups/zjednoczeniposzkodowani

“Koniec zabawy! Puszczajcie to wszędzie, gdzie się da. Nie wyjdziemy (na razie!) na ulicę, ale nie pozwolimy na to, żeby robili z Polską co chcą. Ludzie tracą majątki życia, tracą zdrowie, umierają, a oni bawią się w najlepsze dyskutując o wyborach. W dupie mam wybory, kiedy na naszych oczach państwo z dykty się rozsypuje!” – apeluje w grupie poszkodowanych przez system Paweł Skutecki.

Czujny.pl będzie czujnie przyglądał się rosnącemu w siłę buntowi Polaków i informował Was na bieżąco.

Similar Posts

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] POSZKODOWANI PRZEZ SYSTEM MÓWIĄ DOŚĆ! – Czujny […]