Maseczki zdejmiemy po szczepieniach (obowiązkowych).

Minister zdrowia Szumowski jest w czasach epidemii (strachu) pierwszą osobą w państwie. To on decyduje o zakresie naszych swobód obywatelskich oraz o tym: czy i jak gospodarka ma działać.

Na dzisiejszej konferencji prasowej powiedział, że z maseczkami będziemy chodzić aż się zaszczepimy!

Widocznie dostał sygnał z góry, że teraz jest taka mądrośc etapu. Jeszcze w lutym, na temat maseczek uważał co innego:

https://www.czujny.pl/min-zdrowia-szumowski-maseczki-chronia-ale-przed-smogiem/

Redakcja Czujnego uważa, że jesteśmy poddawania tresurze. Rządy w sytuacjach zagrożenia prawdziwego lub domniemanego sprawdzają swoje możliwości. W takich sytuacjach zbierają dane i je analizują aby mieć podstawę do optymalnego sposobu postepowania. Robią to rządy z wizją i sprawnym państwowym aparatem . Reszta rządów tylko powiela przyjete przez innych rozwiązania. Przy powielaniu bardziej skupiają sie na PR niż na samym rozwiązaniu problemów.

A teraz powiedzcie, do której kategorii przynależy rząd Łukasza Szumowskiego?

Similar Posts

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wkurzona
Wkurzona
4 lat temu

Niech się zaszczepi na wściekliznę i idzie leczyć na mózg

madzia
madzia
4 lat temu
Reply to  Wkurzona

dokladnie ,tylko co zrobic jak bedzie przymus jak uniknac ja napewnoe nie pozwole alco zdziecmi choc doroslymi

Kamil lolo
Kamil lolo
4 lat temu
Reply to  Wkurzona

Obecny rząd nie jest rządem Łukasza Szumowskiego. Jest ministrem w tym rządzie. Brawo piszący artykuł. Wiele ostatnio czytałem artykółów o teoriach spiskowych, ale żaden z nich nie był tak bardzo nie konstruktywny jak ten. Widać że autor sam nie wiedział co chciał powiedzieć, ale bardzo chciał zaistnieć przed innymi. Szkoda ze z takim skutkiem.

andy1055
andy1055
4 lat temu
Reply to  Kamil lolo

Ponieważ szczepionki nie będą miały badań klinicznych ,,bo te trwają 2 lata .w ramach tychrze badań ,,,niech się Pan sam zgłosi na ochotnika .Szczerze polecam .

Mirek
Mirek
4 lat temu
Reply to  Wkurzona

Do dobrego Psychiatry, bo to zjeb!!!!!

Witek Szalankiewicz
Witek Szalankiewicz
4 lat temu

Niech Sam sie zaszczepi na syfilis mozgu! Te miliony mu sie maza od farmacji za rorprzestzenienie wirusa. Do KRLudowej niech emigruje ….

Czytelniczka
Czytelniczka
4 lat temu

Coś jest nie tak z tym wirusem

🔹 Wuhan do Szanghaju = 629 km
🔹 Wuhan do Pekinu = 1052 km
🔹 Wuhan do Mediolanu = 8700 km
🔹 Wuhan do Nowego Jorku = 12000 km
🔹 Wuhan do Sao Paulo = 17 964 km
🔹 Wuhan do Londynu = 8880 km
🔹 Wuhan do Paryża = 8900 km
🔹 Wuhan do Hiszpanii = 9830 km
🔹 Wuhan do Indii = 3575 km
🔹 Wuhan do Iranu = 6560 km

Coś jest nie tak…!

Chiński wirus powstał w mieście Wuhan w Chinach i teraz dotarł do wszystkich zakątków świata, ale wirus ten nie dotarł do stolicy Chin: Pekinu i stolicy gospodarczej: Szanghaju, niedaleko Wuhan.

Dlaczego?

🎈 Pekin jest miastem, w którym żyją wszyscy przywódcy Chin, żyją tam przywódcy wojskowi, żyją tam ci, którzy kontrolują potęgę Chin, a Pekin nie został zamknięty, nie został poddany kwarantannie, nie został zamknięty. Jest otwarte! Chiński wirus nie ma tam żadnego wpływu.

Dlaczego?

🎈 Szanghaj jest miastem zarządzającym gospodarką Chin, jest ekonomiczną stolicą Chin, żyją tam wszyscy bogaci Chińczycy! Ci, którzy utrzymują branżę. Nie ma tam żadnego bloku, chiński wirus nie ma tam żadnego efektu !!!

Dlaczego …?

Chiński wirus jest wirusem pandemicznym. Powiedziano mu, że panika powinna powstać na całym świecie, ale nie przyjedzie do Pekinu i Szanghaju.
Bardzo ważne jest, abyśmy zadali Chinom to pytanie.
Chiński wirus wywołał terror w dużych miastach na świecie, więc dlaczego ten wirus nie dotarł do Pekinu …?

Dlaczego nie przyjechałeś do Szanghaju …? 🤷🏽‍♂

Dlaczego …?

🎈 Pekin i Szanghaj to obszary sąsiadujące z Wuhan! Wirus Wuhan dotarł do wszystkich zakątków świata, ale nie dotarł do Pekinu i Szanghaju…!

Dlaczego …?

🎈 Obecnie wszystkie Indie i 1,3 miliarda ludzi są zamknięte. Nasza gospodarka jest sparaliżowana, ale wszystkie większe miasta w Chinach są otwarte, a od 8 kwietnia Chiny otwierają także Wuhan! Cały świat jest nękany terrorem! Jednak nowe przypadki nie docierają do Chin, a Chiny są otwarte …!

Dlaczego?

🎈 Kolejnym bardzo ważnym aspektem jest to, że światowa giełda prawie się zmniejszyła o połowę! Ale ten wirus nie ma wpływu na chiński rynek…!

Dlaczego?

Niezależnie od odpowiedzi, wskazują one tylko na jedną rzecz: chiński wirus jest biologiczną bronią Chin, którą Chiny pozostawiły do ​​zniszczenia na świecie! Po zabiciu niektórych ludzi Chiny kontrolowały tego wirusa! Być może ma też leki, których nie dzieli się ze światem!

Dlaczego…?

Ponieważ był to największy atak terrorystyczny w historii ludzkości. Nawet przy BEZPOŚREDNIM udziale Prezydenta WHO, etiopskiego bojownika marksistowskiego, kierowanego przez chińską dyktaturę i kierowanego przez WHO dyplomatycznym wysiłkiem chińskiego rządu.

midali
midali
4 lat temu

Od razu mówiłam że to jest broń biologiczna skierowana przeciwko dyktatorom większości państw na świecie po to tylko żeby przejąć całą gospodarkę żeby Chińczycy zarząd zarządzali największymi firmami na świecie które sobie wykupią za bardzo niskie pieniądze to nikt mi nie chciał wierzyć