fbpx
 

Faszyzm w Czechach ( jak w Polsce).

W niedzielny wieczór Prezydent Miloš Zeman pojawił się w mediach publicznych Radia Frekvence 1 i wyraził opinię, że granice Czech powinny być zamknięte na rok !

Sprawy finansów państwa: zamierza podpisać nowelizację ustawy budżetowej, która zwiększy tegoroczny deficyt do 300 miliardów koron. Według Zemana czas zakończyć wydatki 30 miliardów dolarów na dotacje dla elektrowni słonecznych. Czyli koniec z “zielona energią “.

Maseczki:

W Czechach też jest obowiązek ich noszenia. Za brak maseczki grozi grzywna 10000 koron. (prawie 1700 złotych).

Wyjątki od noszenia maseczek:

  • kierowcy transportu publicznego w zamkniętych kabinach
  • rodziny jadący jednym samochodem
  • chorzy na autyzm

Od wtorku, 7 kwietnia, można uprawiać sport bez maseczek na boiskach sportowych, w parkach i miejscach publicznych. Wszystko to pod warunkiem, że sportowcy zachowują minimalną odległość dwóch metrów od pozostałych.

zródło: https://ct24.ceskatelevize.cz/

Kris

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Next Post

Jasnowidz Jackowski masakruje Szumowskiego

pon. kw. 20 , 2020
Krzysztof Jackowski jest jasnowidzem. Ma działalność gospodarczą zarejestrowaną jako „usługi paranormalne”, prowadzi też kursy jasnowidzenia. W poniższym nagraniu ” masakruje” ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego. Chodzi m.in. o maseczki. Pan Jackowski podważa kompetencje lekarskie prof. Szumowskiego. Kto mu dał dyplom ? Jasnowidz wręcz wykrzykuje pytanie, skoro sam minister przyznaje się, że nie wie wiele […]
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x