fbpx
 

Prezesi Black Red White i CCC : Tarcza antykryzysowa działa.

Na wczorajszym propagandowym wiecu nazywanym dla niepoznaki konferencją prasową rządu wystąpili prezesi dużych spółek: Black Red White i CCC.

Obaj zgodnie wychwalali rząd za tarczę antykryzysową, która im bardzo pomogła!

Kuriozalne wystąpienie w kontekście głebokie kryzysu, który dotknął szczególnie branże reprezentowane przez te dwa przedsiębiorstwa. Salony sklepowe meblarskiego Black Red White oraz salony obuwnicze CCC są zamkniete na mocy rozporządzenia premiera. Firmy zatrudniają tysiące pracowników za których musza płacić m.in ZUS, z którego nie są zwolnieni ( tarcza antykryzysowa zwalnia z Zus-u firmy do 9 pracowników, pod niejasnymi warunkami). Koszty nie działania firm już przejadają majątek przedsiębiorstw.

Kris

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Next Post

Elektroniczne tatuaże kontrolujące szczepienia i organizm człowieka- FAKTY!

śr. kw. 22 , 2020
W tym artykule opisujemy dwa rodzaje tatuaży. Materiał oparty na faktach i źródłach udostępnionych przez twórców. Tatuaż kontrolujący szczepienia! Naukowcy MIT opracowali elektroniczne tatuaże, które sprawią, że każde dziecko zostanie zaszczepione. Metoda przechowywania informacji medycznych pod skórą. W szybkim tempie będzie można sprawdzić listę szczepień. Badania zostały sfinansowane przez Fundację […]
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x