fbpx
 

Zjednoczeni: Chcemy prawdy o koronawirusie!

2

Zjednoczeni przedstawili swoje żądania:
W poniższym nagraniu,w kolejności występowania: Paweł Skutecki, Krzysztof Dzierżanowski, Jowita Kowszyn- Sumara i Marek Majcher nie godzą sie na rządowe metody walki z koronawirusem.

Rząd podejmuje swoje działania strasząc społeczeństwo śmiertelnym zagrożeniem koronawirusem. Tworzy dotkliwy dla obywateli bałagan, ogranicza swobody obywatelskie a nawet łamie prawo, ktore sam ustanowił.

Przetrzymywanie dorosłych i dzieci w domach, zamykanie parków i lasów, obowiązek noszenia masek na twarzy, zatrzymanie działalności przedsiębiorstw i doprowadzenie dużej części z nich do bankructw, terroryzowanie ludzi horrendalnymi karami administracyjnymi od ktorych nie ma praktycznie odwołania, wydawanie sprzecznych komunikatów i decyzji, tworzenie nastroju paniki.

To wszystko pod hasłem walki z koronawirusem?!

Zjednoczeni żądają prawdy o koronawirusie. Ile osób umarło z powodu wyłącznie wirusa Covid 19? Często przy chorobach współistniejących wpisuje się do statystyk koronawirusa, bo taka jest potrzeba polityczna dla władzy lub finansowa dla szpitala.

Zjednoczeni chcą dostępu do wszystkich badań, na temat koronawirusa, które, miejmy nadzieję zlecił przeprowadzenie Minister Zdrowia.

Kris

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
tinder site
1 rok temu

tinder dating app , tinder dating app https://tinderdatingsiteus.com/

catholic dating for free

free dating online https://freedatingsiteall.com

Next Post

Szumowski nie nosi maseczki...bo jest zdrowy!

pon. maj 4 , 2020
Minister Zdrowia Łukasz Szumowski robi kolejną voltę. W rozmowie w Polsacie, redaktor spytał się go dlaczego w sejmie nie miał maseczki. Minister odpowiedział, że nie nosi maseczki bo… nie ma objawów i jest zdrowy! Przy tym daje rady, żeby nie dotykac ust i nosa, dodaje, że jest alergikiem. Uważa ludzi […]
2
0
Would love your thoughts, please comment.x