Profesor od Lockdown rezygnuje ze stanowiska- hipokryzja?

Profesor stojący za wdrożeniem brytyjskiego planu lockdownu przed korona wirusem rezygnuje ze stanowiska po tym, jak sam nie przestrzegał zakazu wyjścia.

Jak donosi The Telegraph, starszy rządowy doradca naukowy zrezygnował że stanowiska po złamaniu zasad dystansowania społecznego, aby odwiedzić swoją kochankę.
Rada profesora Neila Fergusona skłoniła Borisa Johnsona do wprowadzenia procedury Lockdown w Wielkiej Brytanii.
Ferguson zasiadał w rządowej komisji SAGE, która udziela rad ministrom w sprawie ich reakcji na pandemię.
Zasiadał również w Grupie Doradczej ds. Zagrożeń Wirusowych Układu Oddechowego (NERVTAG).
Rządowy Urząd Nauki potwierdził, że „wycofał się” z obu organów.
Profesor Ferguson, nazywany „Profesorem Lockdown”, jest epidemiologiem chorób zakaźnych w Imperial College London, powiedział, że wierzy, że jest odporny na wirusa, po tym, jak sam się izolował z objawami w marcu. Kierował zespołem, który przeprowadził badania szokowe, w których twierdzi, że ponad 500 000 osób umarłoby na wirusa w Wielkiej Brytanii, o ile nie zostaną wprowadzone ograniczenia lockdown.
Twierdzi się, że jego kochanka dwukrotnie podróżowała po Londynie, aby spędzić czas z ekspertem. Dla Telegraph wyznał: „Akceptuję, że popełniłem błąd w ocenie i podjąłem niewłaściwy sposób postępowania. Dlatego wycofałem się z mojego zaangażowania w SAGE [rządową naukową grupę doradczą ds. Sytuacji kryzysowych].

Działałem w przekonaniu, że jestem odporny, ponieważ uzyskałem pozytywny wynik testu na koronawirusa i całkowicie izolowałem się przez prawie dwa tygodnie po wystąpieniu objawów”.

Similar Posts

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tinder dating site
3 lat temu

tinder date , what is tinder https://tinderdatingsiteus.com/