|

Wicepremier Emilewicz atakuje żądania Ruchu Zjednoczeni!

Polacy mają dość korona-terroru! O absurdalności zrujnowania gospodarki pod przykrywką “epidemii koronawirusa” najboleśniej przekonali się setki tysięcy przedsiębiorców i miliony polskich pracowników.
Pod koniec kwietnia były już podejmowane inicjatywy demonstrowania na ulicy,np. przez Rodziców ze środowisk antyalienacynych, o czym relacjonowaliśmy tu:

https://www.czujny.pl/wideo-policja-pacyfikuje-manifestacje-obroncow-dzieci-ale-dostaje-lekcje-prawa/

Tym razem na ulicę wyszli poszkodowani przedsiębiorcy z inicjatywy “Strajk Przedsiębiorców”, którzy również zostali bezprawnie spacyfikowani przez policję.
Dzień później do ulicznego protestu przedsiębiorców dołączyli liderzy Konfederacji m.in. Posłowie Janusz Korwin-Mikke i Grzegorz Braun. Wielu komentatorów z uznaniem podkreślało, że to postawa Posła Brauna zatrzymała spiralę nieuzasadnionej agresji policji wymierzoną w protestujących:

Do protestu dołączyły również niezależne środowiska społeczne i Narodowe, w tym liczna grupa prężnie rozwijającego się Ruchu Polaków poszkodowanych przez System “Zjednoczeni”.
Ruch Zjednoczeni pod przewodnictwem Posła VIII kadencji Pawła Skuteckiego, ogłosił 3 maja 2020 – 21 żądań wokół których organizują się poszkodowani przez system Polacy:

zjednoczeni

To właśnie do tych żądań odniosła się Wiceminister Jadwiga Emilewicz, najwyraźniej uznając, że są to żądania wszystkich demonstrujących. Rzeczywiście większość Polaków ma dość nie tylko obecnego korona-terroru, ale również całości polityki prowadzonej od 1989 roku, co uwidoczniło się właśnie w postulatach Zjednoczonych.

Jadwiga Emilewicz przystąpiła jednak do ataku na niektóre postulaty Zjednoczonych:
“Dzisiaj przejrzałam postulaty i wśród tych postulatów znalazłam m.in. postulaty antyszczepinkowe oraz anty 5G , więc zastanawiam czy to są przedsiębiorcy (…)”…

Pełna wypowiedź Wicepremier jest tu: https://businessinsider.com.pl/polityka/protest-przedsiebiorcow-jadwiga-emilewicz-nie-wiedzialam-o-nim/pcd9nml

Pani Wicepremier Jadwiga Emilewicz dodała jednak, że jest gotowa do rozmów z przedstawicielami demonstrantów.

Co na to Paweł Skutecki? Gdy ogłaszał w imieniu Ruchu Zjednoczeni 21 żądań, to zagajony o to, do kogo formułowane są te żądania, odpowiedział pytaniem na pytanie: “A czy my wiemy kto tak naprawdę rządzi Polską? Sami chcielibyśmy poznać adresatów naszych żądań”.

Czy lider Ruchu Zjednoczeni Paweł Skutecki, “wywołany do tablicy” odpowie na zaproszenie do rozmów wystosowane przez Panią Wicepremier?
Będziemy czujnie przyglądać się sytuacji i informować Was na bieżąco.

Similar Posts

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments