fbpx
 

Aktywiści LGBT ofiarami uchodźców.

63- letni homoseksualny aktywista promigracyjny został znaleziony martwy we własnym domu we Francji. Zabił go jego 20-letni kochanek- Afgańczyk.
Zamordowany Jean Dussine był przywódcą grupy zwanej ” Intinerance” z Cherbourga, ktora pomagała uchodżcom. Przez cztery lata jako prezydent bezdomności Jean Dussine, były dyrektor szkoły, sam gościł siedmiu z nich.
W zeszły wtorek pan Dussine został znaleziony martwy w jego domu. Został brutalnie pobity żelaznym prętem, kiedy spał.


Ujęty migrant nie mówi po francusku, śledczy próbują dociec motywów morderstwa.

Portal nationalfile.com porównuje to wydarzenie do podobnego zajścia, które miało miejsce zeszłego roku:
Student medycyny, promigracyjny aktywista też z Normandii, został zakłuty nożem ( 14 ran kłutych!) przez migranta, którego nocował. Został znaleziony martwy we własnym basenie.

W 2016 r. w obozie Calaise, uchodźcom pomagali promigracyjni aktywiści, którzy “przy okazji” uprawiali homoseksualną miłość, czasem z nieletnimi.

Norweski aktywista Karsten Nordal Hauken został zgwałcony analnie przez somalijskiego migranta. Sprawa dotarła do policji, migrant został deportowany a ofiara gwałtu, pan Hauken oświadczył, że czuje się winny i odpowiedzialny, za to, że Somalijczyk został deportowany.

żródła; https://www.valeursactuelles.com/faits-divers/le-president-dune-association-pro-migrants-assassine-apres-avoir-heberge-un-refugie-afghan-119234, https://nationalfile.com/france-pro-migrant-activist-reportedly-murdered-by-african-migrant-he-housed/

Kris

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Next Post

Wielka Brytania- przebudzenie?!

czw. maj 14 , 2020
Strajkowali Amerykanie w wielu Stanach, strajkowali Niemcy, do strajku przygotowuje się Warszawa! Czy brytyjskie społeczeństwo jest gotowe na pobudkę? Chocholi taniec pośród czterech ścian doskwiera coraz większej liczbie osób. Kolejne już grupy społeczne, czy zawodowe, zaczynają pojmować, że to, co rządy ich krajów ogłaszają poprzez łżemedia, to nic innego, jak […]
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x