fbpx
 

Projekt rolnik- konsument. Korzyść obu stron.

2

WSPARCIE POLSKIEGO ROLNIKA

Portal Rolnikhandluje.pl jest miejscem dla klientów, którzy chcą łatwo i przystępnie kupić dobre i zdrowe produkty bez pośredników. Na portalu mogą również zarejestrować się rolnicy, osoby posiadające swoje gospodarsto.

Nabywca poprzez zakupy na portalu ma możliwość oceny jakości, procesu powstawania i wytwarzania oferowanych produktów. Kupowanie odbywa się na otwartej przestrzeni, bezpośrednio na gospodarstwie, a nie w zamkniętych halach czy marketach. Na to dać gwarancję pochodzenia oferowanych produktów. Za pośrednictwem tego portalu chcą stworzyć najbardziej kompletny projekt na poziomie krajowym, dotyczącym sprzedaży bezpośredniej produktów wytwarzanych w gospodarstwach w danej okolicy. Zachęcają ludzi do świadomych zakupów. Daje to korzyści obu stronom. Nabywca ma możliwość zaopatrzyć się w zdrową żywność wiadomego pochodzenia, a Rolnik otrzymuje 100% ustalonej ceny. Jest to ogromne wsparcie dla tego sektora. Wspierajmy polskiego Rolnika! Rolnikhandluje.pl to portal pełen informacji na temat żywności, pochodzącej z różnych gospodarstw, oferujących typowe i tradycyjne produkty dla danego obszaru. Jest to zbiór owoców natury, a także gotowych wyrobów.

Coraz więcej Polaków zdaje sobie sprawę z tego jakby cenna jest zdrowa żywność.

O tym pisaliśmy tutaj:

JKS

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
tinder dating
1 rok temu

what is tinder , tinder dating app https://tinderdatingsiteus.com/

free online dating site

free local dating sites https://freedatingsiteall.com

Next Post

Siostra górnika nagrała wstrząsające video o izolacji rodziny.

pt. maj 15 , 2020
Aleksandra Kuczera, mieszkanka Boguszowic postanowiła nagrać wstrząsające wideo, w którym mówi o wielu zaniedbaniach dotyczących ich przedłużającej się izolacji. Brat miał kontakt z pracownikiem, u którego wyszedł wynik dodatki na obecność COVID-19. Wyprowadził się z domu. Rodzina została objęta kwarantanną. Brat, który jest górnikiem w kopalni KWK Jankowice dwukrotnie otrzymał […]
2
0
Would love your thoughts, please comment.x