|

Największe dziejowe oszustwo- Phil Konieczny.

Polski jutuber Phil Konieczny demaskuje manipulacje mediów dotyczących koronawirusa. Przypomina i wymienia z nazw szanowane tytuły prasowe, które straszyły nas, że z powodu wirusa zginą miliardy ludzi!

Najpopularniejsze dzienniki donosiły, że głód szaleje w USA, Wielkiej Brytanii czy w Indiach. z powodu zamknięcia gospodarek. Oczywiście głodu nie było.

Na naszym podwórku, w Polsce z powodu koronawirusa umarło nieco ponad 900 osób, z czego 200 osółb poniżej 65 roku życia. Ale panika i histeria hula. Policja i wojsko kontroluje i karze obywateli za niestosowanie się “do zaleceń”.

Autor wplata wiele ciekawych wątków i demaskuje kulisy medialnych manipulacji. Wszystko rzetelnie opisane z przytoczonymi żródłami.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=604&v=viIMEVLxt5c&feature=emb_logo

Poziom manipulacji ze strony rządów, mediów i światowych organizacji jakiemu jesteśmy poddawani przechodzi ludzkie pojęcie!

 

Similar Posts

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
jan
jan
2 lat temu

Za takie teksty o manipulacjach to powinny być zarzuty.. Nie ma głodu? A skąd ten pajac to wie, skoro nawet w Polsce ludzie przez okna chcą skakać bo nie mają pieniędzy żeby dzieci nakarmić bo po koronie są na bezrobociu..

Edward
Edward
2 lat temu
Reply to  jan

A skąd ty pajacu wiesz ile osób i z jakiego powodu chce skakać z okna? On to przedstawia w ujęciu globalnym jak to też podają media, a nie jednostkowym. Pomyśl czasem zanim coś napiszesz.

Krzysztof
Krzysztof
2 lat temu

Materiał video nie wyświetla się