fbpx
 

Wyniki na COVID-19 dla wszystkich Polaków- Rzecznik MZ

4

Polska chce zrobić wyniki na obecność Covid-19 całej populacji kraju!

Do tej pory w kraju poddać się testom musiały np. osoby przebywające na kwarantannie, hospitalizowane, osoby wykonujące dany zawód. Od Ministra Zdrowia i innych urzędników medycznych dowiedzieliśmy się, że całe społeczeństwo będzie “wyszczepione”, teraz informują o tym, że będzie przebadane.

Rzecznik prasowy Ministerstwa Zdrowia Wojciech Andrusiewicz zapowiedział w piątek podczas konferencji prasowej, że w ciągu najbliższych tygodni zostanie podjęta decyzja dotycząca poddania całego społeczeństwa badaniom przesiewowym. 

“Jest duża liczba osób niezdiagnozowanych na koronawirusa, ponieważ przechodzą zakażenie bezobjawowo i nie widzą nawet potrzeby kontaktowania się z lekarzem” – powiedział Wojciech Andrusiewicz Rzecznik prasowy Ministerstwa Zdrowia podczas konferencji prasowej.

“Większość państw świata, również Polska, planuje wprowadzenie badań przesiewowych społeczeństwa, żeby sprawdzić, ile osób realnie zostało dotkniętych koronawirusem”- tłumaczy rzecznik prasowy.

“Mamy zakupione testy serologiczne, nie wykluczamy też badania testami antygenowymi, żeby sprawdzić to populacyjnie” – podkreślił Wojciech Andrusiewicz.

” w najbliższych miesiącach takie badanie przesiewowe odbędzie się w Polsce” – powiedział i ocenił, że to jest wskazane. “Myślę, że decyzja w tej sprawie zapadnie w najbliższych tygodniach” – dodał.

 

JKS

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mickey
Mickey
1 rok temu

Taa, i zaraz połowa populacji w Polsce będzie miała Covid bezobjawowy. Trefne testy losowe fałszywie dodatnie. Przy okazji wymaz próbki DNA bo to tak wygląda. Setki tysięcy ludzi na kwarantannę i blokada wszystkiego przez coś czego nie ma. Wirusy w taką temperaturę? Oszustwo.

Tom
Tom
1 rok temu
Reply to  Mickey

A kto za to zaplaci

kitek
kitek
1 rok temu

Do czego to doszło, bezobjawowi nie zgłaszają się do lekarza 🤣🤣🤣

Tinder dating site
1 rok temu

how to use tinder , what is tinder https://tinderdatingsiteus.com/

Next Post

Zmiana trzech przepisów drogowych od 1 lipca. Łatwiej stracisz prawo jazdy!

sob. maj 30 , 2020
Trzy nowe przepisy w kodeksie drogowym Trzy zmiany w prawie dla kierowców obejmują zmianę limitu prędkości, łatwiejsze pozbawienie kierowcy prawa jazdy, zmiany w pierwszeństwie dla pieszych. Mają zacząć obowiązywać od 1lipca 2020 i według rządzących znacznie poprawić bezpieczeństwo na drogach. Zmiana w limitach prędkości Obecnie w Polsce na obszarze zabudowanym […]
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x