|

Sławna Jadwiga Caban-Korbas ze słubickiego sanepidu zmieniła swoje życie!

Jadwiga Caban-Korbas podbiła internet wystąpieniem na temat koronawirusa na początku epidemii w Polsce.

O tym pisaliśmy tutaj:

https://www.czujny.pl/pani-dyrektor-nie-popadnie-w-depresje/

Po wystąpieniu Pani dyrektor zdobyła wielu fanów ale i zaznała wiele krytyki i nieprzyjemności zawodowych.

Jadwiga Caban-Korbas po 28 latach pracy odeszła z sanepidu. Wypowiedzenie złożyła 1 kwietnia. Była dyrektorka stwierdziła, że wielu osobom nie spodobała się jej wypowiedź.

Chciałam to przedstawić na wesoło, żeby nie nakręcać spirali strachu. Przełożona powiedziała mi, że zdradziłam tajemnicę postępowania epidemiologicznego, ale nie wyjaśniła, o co chodzi. To burza w szklance wody” – Jadwiga Caban-Korbas.

Lubuski inspektor sanitarny stwierdził, że zachowanie pani dyrektor jest niedopuszczalne i domagał się jej odwołania. W obronie pani Jadwigi stanęli starosta Słubic, mieszkańcy miasta i jej współpracownicy. W mieście pojawił się transparent “Zostawcie Cabankę”. Pani Jadwiga zrezygnowała z pracy, twierdząc, że nie żałuje swojej decyzji, bo nareszcie ma czas, aby odpocząć.

“Teraz przyjdzie czas na odpoczynek. Teraz dopiero będę żyła” – Jadwiga Caban-Korbas

Pani Jadwiga aktualnie uczy się języka angielskiego i będzie przeprowadzać się z mężem do Warszawy. Pisze bloga, a po przeprowadzce najprawdopodobniej zajmie stanowisko konsultanta medycznego w portalu zajmującym się zdrowiem. Zacznie robić to co kocha- będzie częściej chodzić do opery, operetki i teatru. 

 

Similar Posts

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments