fbpx
 

Mieli dwie godziny na przeproszenie Szumowskiego. Odmówili. Będzie pozew.

1

Mieli dwie godziny na przeproszenie Szumowskiego. Stanowczo odmówili. Będzie pozew za naruszenie dóbr osobistych.

Piotr Zgorzelski Wicemarszałek Sejmu i Poseł Andrzej Rozenek dostali od Wiceministra Zdrowia Janusza Cieszyńskiego dwie godziny na przeprosili Łukasza Szumowskiego za “haniebne słowa”. Politycy nie zrobili tego. Zgodnie z ostrzeżeniem zostaną pozwani za naruszenie dóbr osobistych Ministra Zdrowia.

Przeprosiny miały dotyczyć wypowiedzi, w których “sugerowali, jakoby minister Szumowski i jego rodzina zarabiali na epidemii”. Obaj politycy stanowczo odmówili.

Na swoich portalach społecznościowych politycy wyrazili swoją opinię 👇

 

 

 

JKS

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Adam
Adam
1 rok temu

Komisja śledcza dla badająca powiązania biznesów szumowskiego, jego udział w przyznawaniu grantów, posrednictwo w okradaniu skarbu państwa, zarabianiu na pandemii, majatku żony oraz konflikt intetesow…. Etc etc.. SPOŁECZENSTWO SIE TEGO DOMAGA PANIE PREZESIE !!!

Next Post

Prezydent podpisał ustawę dotyczącą hybrydowych wyborów prezydenckich!

wt. cze 2 , 2020
W niecałe 4 godziny po głosowaniu w Sejmie Prezydent podpisał ustawę dotyczącą wyborów prezydenckich Obrady Sejmu i blok głosowań zakończyły się we wtorek po 17.30. Ok. godz. 21 rzecznik Prezydenta Błażej Spychalski poinformował, że ustawa została podpisana przez Prezydenta Andrzeja Dudę. Kiedy odbędą się wybory? Wicemarszałka Sejmu Ryszarda Terlecki zapowiedział, […]
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x