fbpx
 

Czy Morawiecki jest “foliarzem”?

2

Premier Mateusz Morawiecki powiedział w środę 4. czerwca w Sejmie, że po epidemii koronawirusa wykuwa się „nowy porządek świata”.

 

“Szanowny panie prezydencie, pani marszałek, Wysoka Izbo. Na naszych oczach wykuwa się „nowy porządek świata”. Świata po koronawirusie …”

 

„Nowy Porządek Świata” ( ang. New World Order, tzw. NWO), to jedna z najsłynniejszych teorii spiskowych.

Nowy porządek świata – teoria spiskowa wykorzystywana do opisu rzekomych przyczyn istotnych zmian w polityce międzynarodowej, według której „zakonspirowana elita globalnej władzy” dąży do objęcia władzy nad światem poprzez autorytarny rząd światowy, który ma zastąpić suwerenne państwa. (żródło: wikipedia)

Być może był to “niefortunny” dobór słów, a może premier jako człowiek znakomicie poinformowany ” nie owija w bawełnę”.

Dotychczas powstała n.p. Unia Europejska ( która zastąpiła w sferze tworzenia prawa państwa narodowe europejskie), przez niektórych uważana, za masoński twór.

Teraz, podczas pandemii koronawirusa państwa stosują się do zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia ( WHO). Organizacji, co do której są poważne watpliwości, czy działa dla dobra wspólnego. Tak rzecze n.p. prezydent USA Donald Trump.

Donald Trump obwinia WHO.

A Bill Gates “zwykły” biznesmen, bez żadnej formalnej funkcji politycznej chce zaszczepić na koronawirusa i inne wirusy cały świat. A władze ponoć suwerennych państw słuchają się go, jak jakiegoś guru.

Bill Gates: antykoncepcja, eutanazja, sterylizacja ,aborcja, szczepienia i GMO.

A Wy Szanowni Czytelnicy Czujnego, co sądzicie?

 

Kris

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
เบอร์มงคล

Thanks for fantastic info I was looking for this info for my mission.

fggdg
fggdg
1 rok temu

No właśnie, wszyscy mówią, że NWO to teoria spiskowa… a co właśnie z nami robią? Malutkimi kroczkami zamykają w domach najpierw starszych potem wszystkich i proś o pozwolenie wyjścia pół godziny dziennie nie więcej …
Sukinsyństwo nic więcej, a jak będziemy chodzić w kagańcach do końca życia, to też to tylko teoria spiskowa… a co jest prawdą ?

Next Post

Pożar pochłonął dobytek życia trzech rodzin. Wśród nich są rodziny strażackie. Pomóż!

czw. cze 4 , 2020
Ogień pochłoną dobytek życia trzech rodzin. Wśród poszkodowanych są rodziny strażackie! W nocy z 20 na 21 maja, w miejscowości Bielany doszło do pożaru. W wyniku żywiołu ucierpiała znaczna część dwóch budynków mieszkalnych oraz budynku gospodarczego. Ocalałe pomieszczenia zostały doszczętnie zalane. Wśród poszkodowanych są rodziny strażackie. Osoby, które codziennie narażając […]
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x