|

Ostrzeżenie: Antifa może podpalić Polskę- Krzysztof Bosak

Krzysztof Bosak ostrzega: Antifa podpali Polskę!

Krzysztof Bosak (Konfederacja) kandydat na prezydenta uważa, że Antifa powinna być zaliczona do organizacji terrorystycznych.

Antifa to wewnętrzny wróg każdego państwa, porządku i bezpieczeństwa, a ich bojówki należy wprost nazywać terrorystami. Jeśli tego nie zrobimy, niedługo podpalą Polskę” – Krzysztof Bosak

W Polsce pozostawia po sobie ślady Antifa? Czy mamy się czego bać?

Przypomnijmy, że w nocy z niedzieli na poniedziałek zniszczono pomnik Tadeusza Kościuszki, stojący w Waszyngtonie nieopodal Białego Domu. Cokół, na którym stoi pomnik został pokryty napisami, atakującymi prezydenta Donalda Trumpa. 3 czerwca w nocy to samo spotkalo pomnik warszawski.

Internauci również podzielili się w sieci zniszczeniem wrocławskiego pomnika.

Justyna Socha- Prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP, napisała post. W tekście nawiązała do “straszenia Antifą”.

Antifa- kto to?

Jak podają źródła w internecie…

Antifa jest ruchem nieformalnym, pozbawionym struktur, nadzoru i spisanych zasad. Dlatego działalność i poglądy różnych grup Antify mogą się od siebie znacząco różnić. W Antifie wyróżniają się dwa główne nurty – antyfaszyzm liberalny i bojówkowy. Liberałowie często krytykują bojówkarzy, gdyż w ich ocenie są tak samo źli jak faszyści. Z drugiej strony bojówkarze uważają liberałów za nieskutecznych i zbyt kompromisowych.

Bojówkarze deklarują się jako lewicowi ekstremiści. Nie zakładają organizacji w obawie, że walcząc o delegalizację ekstremistycznych ugrupowań prawicowych doprowadzą do zdelegalizowania wszystkich grup ekstremistycznych. Stosują przemoc i często dokonują samosądów. Nie podejmują żadnej współpracy z policją.

Liberalni antyfaszyści skupiają się na legalnej działalności aktywistycznej, takiej jak publicystyka, występy w mediach i angażowanie się w politykę. Organizują pikiety i pokojowe manifestacje.

Uczestnicy manifestacji Antify często stosują taktykę tzw. czarnego bloku.

O proteście pisaliśmy tutaj 👇

https://www.czujny.pl/zjednoczeni-na-ulicach-warszawy-6-czerwca-zasila-protest-stop-nop/

 

 

Similar Posts

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
เบอร์สวย

Thanks for fantastic info I was looking for this info for my mission.