W przedsionku przyjęto petycję przeciwko “nowej normalności”. Zobacz walczących o wolność!

Mówią dość dla “nowej normalności” i totalnej kontroli. Chcą dochodzenia w sprawie wpływów Fundacji Billa i Melindy Gates na WHO, rządy oraz inne instytucje. Chcą poszanowania podstawowych praw. Wycofania obostrzeń.

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP 19 czerwca złożyło petycje.

Zastępcy dyrektora w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów trzęsły się ręce gdy przyjmował petycję – opisuje Stowarzyszenie na stronie FB.
Władze stowarzyszenia Justyna Socha i Piotr Jawornik oraz sympatycy nie zostali przyjęci w żadnej z sal kancelarii. Przyjęto ich w przedsionku po zmierzeniu temperatury przez kamerę.
Mimo to czuli spokój, walcząc o wolność nikt nie jest w stanie odebrać im godności.

Nie godzą się na  “nową normalność” i totalną kontrolę, która jest wprowadzana na fali paniki, którą wywołały media.

Żądają w petycji:

Respektowania prawa do wolnej i świadomej zgody oraz odmowy zgody na leczenie i szczepienia, a także zakazu jakichkolwiek jawnych lub ukrytych form wymuszania procedur medycznych.

Zakazu finansowania Światowej Organizacji Zdrowia przez prywatne podmioty. Przejrzystości kryteriów ogłaszania pandemii przez WHO i jej działania oraz ujawnienia jaka była rola podmiotów ją finansujących i ich faktyczny wpływ na decyzje.

Wzywamy do dochodzenia w sprawie „Fundacji Billa i Melindy Gatesów”, powiązanych z nią firm i organizacji oraz jej wpływu na WHO, inne organizacje międzynarodowe oraz na rządy i podejmowane decyzje.

Wycofania obostrzeń prawa wprowadzonych na fali paniki koronawirusowej, w tym mających na celu totalną kontrolę i zmierzających do likwidacji transakcji gotówkowych.

Wprowadzenia zaleceń, a nie obowiązków związanych z sytuacją epidemiologiczną – wzorem Szwecji.

Respektowania wolności słowa i prawa do zgromadzeń publicznych.

Similar Posts

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Arkady AB-IM
Arkady AB-IM
3 lat temu

IMMUNITET RODZICIELSKI w RZECZPOSPOLITEJ OBOJGA RODZICÓW
popiera prawo do dobrowolności decyzji w stosowaniu szczepień ochronnych (bez sankcji dla rodziców dziecka nieszczepionego oraz bez sankcji dla dorosłych za nieszczepienie się)