fbpx
 

2600 dzieci wykluczonych ze żłobków. Rodzice poszli do sądu.

Prezydent Warszawy i obecny kandydat na prezydenta Rafał Trzaskowski pod koniec listopada 2019 roku ogłosił, że dla nieszczepionych dzieci nie będzie miejsca w warszawskich żłobkach. 

 

Szóstka rodziców zaskarżyła uchwałę radnych do sądu administracyjnego.

25 czerwca o godz. 9:00 w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym w Warszawie przy ul. Jasnej 2/4/ odbędzie się kolejne posiedzenie w sprawie rozpatrzenia skargi rodziców.

Rodziców reprezentuje adwokat Arkadiusz Tetela, który jest znaną i cenioną osobą wśród rodziców, którzy chcą dobrowolnej i świadomej zgody na zabieg medyczny. Obronił rodzinę białogardzką i wiele rodzin w sądach rodzinnych. Pełnomocnik lekarzy stawianych przed sądami lekarskimi za poglądy w kwestii szczepień. Prowadzi pierwsze procesy przeciw producentom szczepionek i państwu polskiemu o odszkodowania za powikłania poszczepienne. Współpracuje ze Stowarzyszeniem STOP NOP w kwestii obrony praw człowieka i pacjenta w systemie ochrony zdrowia. Doprowadził pierwsze sprawy dotyczące przymusu szczepień do Trybunału Praw Człowieka i Konstytucyjnego. Do postępowania dołączyło Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP.

Adwokat Arkadiusz Tetela został wspomniany w artykule tutaj 👇

Państwo nie odpowiada za NOP. Elektroniczna karta szczepień.

JKS

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Next Post

Prawda o pogromie kieleckim- wspomnienia Jana Olszewskiego

wt. cze 23 , 2020
W książce pt.: ” Ta historia wciąż trwa” o Janie Olszewskim napisana przez Justynę Błażejowską, zawarty jest bardzo interesujący fragment, nowa wersja  wydarzeń o “pogromie kieleckim”. Według Wikipedii “Pogrom kielecki”  – seria napadów na ludność żydowską, jaka miała miejsce 4 lipca 1946 roku w Kielcach. Pogromu dokonali mieszkańcy Kielc oraz […]
0
Would love your thoughts, please comment.x