| |

Trzaskowski z Sorosem wyszczepią nas na amen.

Podczas kampanii wyborczej na prezydenta Warszawy w 2018r. Rafał Trzaskowski stanowczo opowiadał się  za obowiązkiem szczepień i rozszerzaniem katalogu przymusu rodzaju szczepionek.

“Warszawa będzie dopłacała do obowiązkowych szczepień. Będzię rozszerzała szczepienia obowiązkowe. Chodzi (ponoć – przyp. redakcji) o bezpieczeństwo dzieci….”

Trzaskowski powtarza, łże argument o tym, że ruchy antyszczepionkowe zagrażają bezpieczeństwu dzieci.

https://www.youtube.com/watch?v=Xiy2IIrafPA

Skąd takie twarde stanowisko w sprawie szczepionek? Chęć wyszczepiania ludzi na siłę i nazywanie każdego, kto kwestionuje przymus antyszczepionkowcem?

Tropem może być mataczenie o swojej przeszłości- przez samego Trzaskowskiego.

Popularny bloger Dariusz Matecki wskazuje , że Trzaskowski był stypendystą Sorosa. Światowego spekulanta, który pod pozorem filantropii robi w poszczególnych państwach zamieszanie, aby je okradać.

Pisaliśmy o nim np. tu :

https://www.czujny.pl/caly-majatek-george-sorosa-w-nim-osrodek-badan-w-wuhan/

Dariusz Matecki ( PrawicowyInternet.pl) w swoim śledztwie wskazuje , że:

“Skoro facet kandyduje na urząd prezydenta stolicy to chyba warto go zapytać jakiej fundacji Sorosa był stypendystą.

W oficjalnym życiorysie widnieje: “Uzyskałem stypendium Instytutu Unii Europejskiej ds. Badań nad Bezpieczeństwem w Paryżu (2002) i Uniwersytetu w Oxfordzie (1996)”

Na Facebooku (3 listopada 2017) poinformował, że na Oxfordzie uczył się za sorosowe stypendium. Wikipedia: “Był stypendystą Oxford University (1996) oraz paryskiego Instytutu Unii Europejskiej ds. Badań nad Bezpieczeństwem (2002).”

Co jest prawdą? Gdzie kłamie? Te pytania warto zadawać pod kątem jego powiązań z Aleksandrą Gajewską, która pracowała dla Fundacji Otwarty Dialog, której liderka Lyudmila Kozlovska została wydalona z UE (pod zarzutem szpiegostwa?). Jej “mąż” Bartosz Kramek planował obalenie polskiego rządu.

Pomijając same fundacje Sorosa, tutaj chodzi o uczciwość.

Na swojej stronie internetowej podaje: “Uzyskałem stypendium Uniwersytetu w Oxfordzie (1996)”, zaś na Facebooku: “Na Oxfordzie byłem na stypendium (tamdaradam!) SOROSA.”

A zatem?”

Similar Posts

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Trzaskowski z Sorosem wyszczepią nas na amen. […]