fbpx
 

Trzaskowski z Sorosem wyszczepią nas na amen.

1

Podczas kampanii wyborczej na prezydenta Warszawy w 2018r. Rafał Trzaskowski stanowczo opowiadał się  za obowiązkiem szczepień i rozszerzaniem katalogu przymusu rodzaju szczepionek.

“Warszawa będzie dopłacała do obowiązkowych szczepień. Będzię rozszerzała szczepienia obowiązkowe. Chodzi (ponoć – przyp. redakcji) o bezpieczeństwo dzieci….”

Trzaskowski powtarza, łże argument o tym, że ruchy antyszczepionkowe zagrażają bezpieczeństwu dzieci.

Skąd takie twarde stanowisko w sprawie szczepionek? Chęć wyszczepiania ludzi na siłę i nazywanie każdego, kto kwestionuje przymus antyszczepionkowcem?

Tropem może być mataczenie o swojej przeszłości- przez samego Trzaskowskiego.

Popularny bloger Dariusz Matecki wskazuje , że Trzaskowski był stypendystą Sorosa. Światowego spekulanta, który pod pozorem filantropii robi w poszczególnych państwach zamieszanie, aby je okradać.

Pisaliśmy o nim np. tu :

Cały majątek George Sorosa. W nim ośrodek badań w Wuhan.

Dariusz Matecki ( PrawicowyInternet.pl) w swoim śledztwie wskazuje , że:

“Skoro facet kandyduje na urząd prezydenta stolicy to chyba warto go zapytać jakiej fundacji Sorosa był stypendystą.

W oficjalnym życiorysie widnieje: “Uzyskałem stypendium Instytutu Unii Europejskiej ds. Badań nad Bezpieczeństwem w Paryżu (2002) i Uniwersytetu w Oxfordzie (1996)”

Na Facebooku (3 listopada 2017) poinformował, że na Oxfordzie uczył się za sorosowe stypendium. Wikipedia: “Był stypendystą Oxford University (1996) oraz paryskiego Instytutu Unii Europejskiej ds. Badań nad Bezpieczeństwem (2002).”

Co jest prawdą? Gdzie kłamie? Te pytania warto zadawać pod kątem jego powiązań z Aleksandrą Gajewską, która pracowała dla Fundacji Otwarty Dialog, której liderka Lyudmila Kozlovska została wydalona z UE (pod zarzutem szpiegostwa?). Jej “mąż” Bartosz Kramek planował obalenie polskiego rządu.

Pomijając same fundacje Sorosa, tutaj chodzi o uczciwość.

Na swojej stronie internetowej podaje: “Uzyskałem stypendium Uniwersytetu w Oxfordzie (1996)”, zaś na Facebooku: “Na Oxfordzie byłem na stypendium (tamdaradam!) SOROSA.”

A zatem?”

Kris

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Trzaskowski z Sorosem wyszczepią nas na amen. […]

Next Post

SZCZEPIENIA- szokujące wyniki dochodzenia komisji śledczej

pt. cze 26 , 2020
 Dochodzenie włoskiej parlamentarnej komisji śledczej. Czy szczepionki są bezpieczne? Parlament włoski ustanowił komisję śledczą, która sporządziła sprawozdanie   dotyczące odpadów promieniotwórczych uranu. Ze strony 154 sprawozdania dowiadujemy się, że do dnia dzisiejszego niewiele badań może potwierdzić bezpieczeństwo szczepień. Komisja wyraźnie wskazuje na stronie 157, 158 , że nadal istnieje wiele […]
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x