Seks w aucie ONZ. Konsekwencje dla pracowników ONZ!

W zeszłym tygodniu udostępniliśmy nagranie, na którym widać stosunek na tylnym siedzeniu oficjalnego auta ONZ. Kobieta w czerwonej sukience siedziała okrakiem na mężczyźnie. Zachowanie międzynarodowych urzędników wzbudziło oburzenie. O tym pisaliśmy tutaj 👇

https://www.czujny.pl/stosunek-na-tylnym-siedzeniu-oficjalnego-auta-onz-video/

ONZ miało zająć się tą sprawą. Tak też się stało. Szybkou ustalono kto dopuścił się tego czynu widocznego na nagraniu. Zidentyfikowano dwóch mężczyzn, pracowników Organizacji Nadzoru Rozejmu ONZ (UNTSO). Obecnie przebywają na urlopie bezpłatnym w związku z zarzutami o nadużycia seksualne.

Głos zabrał rzecznik Sekretarza Generalnego ONZ Antonio Guterresa, Stéphane Dujarric. Poinformował, że konsekwencje wobec pracowników są konieczne- “biorąc pod uwagę powagę zarzutów dotyczących nieprzestrzegania norm postępowania, jakich oczekuje się od międzynarodowych urzędników służby cywilnej”.

To nie pierwszy raz gdy pracownicy łamią prawo. W przeszłości wielokrotnie dochodziło do poważnych naruszeń. Dlatego też organizacja wprowadza rygorystyczne przepisy.

Zobacz także 👇

https://www.czujny.pl/obywatele-odwoluja-pandemie-10-lipca/

Similar Posts

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments