fbpx
 

Seks w aucie ONZ. Konsekwencje dla pracowników ONZ!

W zeszłym tygodniu udostępniliśmy nagranie, na którym widać stosunek na tylnym siedzeniu oficjalnego auta ONZ. Kobieta w czerwonej sukience siedziała okrakiem na mężczyźnie. Zachowanie międzynarodowych urzędników wzbudziło oburzenie. O tym pisaliśmy tutaj 👇

Stosunek na tylnym siedzeniu oficjalnego auta ONZ. Video!

ONZ miało zająć się tą sprawą. Tak też się stało. Szybkou ustalono kto dopuścił się tego czynu widocznego na nagraniu. Zidentyfikowano dwóch mężczyzn, pracowników Organizacji Nadzoru Rozejmu ONZ (UNTSO). Obecnie przebywają na urlopie bezpłatnym w związku z zarzutami o nadużycia seksualne.

Głos zabrał rzecznik Sekretarza Generalnego ONZ Antonio Guterresa, Stéphane Dujarric. Poinformował, że konsekwencje wobec pracowników są konieczne- “biorąc pod uwagę powagę zarzutów dotyczących nieprzestrzegania norm postępowania, jakich oczekuje się od międzynarodowych urzędników służby cywilnej”.

To nie pierwszy raz gdy pracownicy łamią prawo. W przeszłości wielokrotnie dochodziło do poważnych naruszeń. Dlatego też organizacja wprowadza rygorystyczne przepisy.

Zobacz także 👇

10 lipca- odwołanie pandemii przez obywateli! Wyjdą na ulicę Warszawy!

JKS

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Next Post

Zamrożenie życia społeczno-gospodarczego zostało zaplanowane już w 2019 roku!

sob. lip 4 , 2020
Marcin Masny ustalił szokujące informacje. Zamrożenie życia społeczno-gospodarczego zostało zaplanowane już w 2019 roku! Od kilkudziesięciu lat żyjemy w systemie pieniądza fiducjarnego, czyli opartego na zaufaniu, że zapisy elektroniczne i papierowe banknoty są warte tyle ile cyferek na nich widnieje. Korzysta na tym sieć prywatnych banków, posiadających monopol w zakresie […]
0
Would love your thoughts, please comment.x