fbpx
 

Koniec z koronaterrorem! Zjednoczeni jadą na Warszawę odwołać pandemię!

1

Zjednoczeni będą odwoływać pandemię!

Zjednoczeni: zarząd, działacze i sympatycy 10 lipca przyjadą do Warszawy w celu odwołania pandemii. Społeczność wielokrotnie odnosiła się do stanu epidemii w kraju i obostrzeń, którym się sprzeciwiała. W swoich żądaniach i wielu materiałach, także video wypowiadali się o obecnej sytuacji i alarmowali jakie będą tego skutki. Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP ogłosiło komunikat “10 lipca 2020 r. godz. 17:00 do 20:00 w Warszawie na placu Zamkowym odbędzie się odwołanie pandemii przez obywateli”. Wśród Zjednoczonych są osoby od lat wspierające Stowarzyszenie STOP NOP. Zapowiedzieli, że i tym razem zasilą protest. Nie będą biernie patrzeć na zniewolenie obywateli.

Na swojej grupie https://www.facebook.com/groups/ZJEDNOCZENIPOSZKODOWANI/?ref=share zamieścili plakat:

Więcej informacji o proteście tutaj 👇

10 lipca- odwołanie pandemii przez obywateli! Wyjdą na ulicę Warszawy!

Zjednoczeni- kim są? 

Zjednoczeni obecnie ruch społeczny, partia podczas rejestracji, którą przyhamowały obostrzenia związane z Covid-19. Są czwartą nogą Konfederacji. Mają swoich przedstawicieli w Sejmie. Działają na zasadzie symbiozy. “Poszkodowani przez system ZJEDNOCZENI będziemy silniejsi”- to hasło, które im przewodniczy. Są liczną społecznością składającą się z różnych grup antysystemowych, osób pokrzywdzonych przez system.

W dniu 3 maja wystosowali 21 żądań.

Mają dwa zespoły parlamentarne, które dotyczą bezpieczeństwa szczepień i przeciwdziałania alienacji rodzicielskiej. Wiemy, że mają w planach wdrążyć kolejne.  Zamierzają prowadzić szkolenia uświadamiające społeczeństwu w jaki sposób system ogranicza nasze swobody obywatelskie, zachęcają do przystąpienia w szeregi, obserwowania działalności w mediach oraz grupach społecznych.
Jest ogromna grupa społeczena która jest dyskryminowana przez Sądy, Administrację oraz Ustawy które uderzają w grupę osób nie mających znaczenia dla partii rządzących – których jest bardzo dużo.
Ludzie nie zasługują na takie traktowanie więc warto Zjednoczyć się żeby pokazać siłę! Planują wdrążyć pomoc interwencyjną, prawniczą i medialną, która poniekąd już działa. Ilość działaczy i sympatyków jest zdumiewająca. Są to osoby, które dzień w dzień walczą o prawa pokrzywdzonych.
W zarządzie Zjednoczonych zasiadają Prezes- Paweł Skutecki, wiceprezes: Jowita Kowszyn- Sumara, Krzysztof Dzierżanowski oraz Marek Majcher. Każda z tych osób prezentuje dane środowisko. Zarząd jest otwarty na współpracę i jest gotowy reprezentować kolejne grupy pokrzywdzone przez system. 

Angażują się i wspierają każde przedsięwzięcie w imię wolności, swobody obywatelskiej oraz praw rodzicielskich. Ostatnio licznie zasilili Protest 6 czerwca, organizowany przez STOP NOP. O tym pisaliśmy tu 👇

Zjednoczeni na ulicach Warszawy 6 czerwca! Zasilą protest STOP NOP.

Jowita Kowszyn-Sumara jedna z twarzy Zjednoczonych na “Międzynarodowym proteście przeciwko przymusowi szczepień.”

Transmisja z Międzynarodowego protestu przeciwko przymusowi szczepień

Dołączyć do Zjednoczonych można pod linkiem: https://www.facebook.com/groups/ZJEDNOCZENIPOSZKODOWANI/?ref=share

Więcej materiałów o Zjednoczonych znajdziecie na naszej stronie czujny.pl w Zakładce- Zjednoczeni.

JKS

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Koniec z koronaterrorem! Zjednoczeni jadą na Warszawę odwołać pandemię! […]

Next Post

Nauka od września możliwa w trzech wariantach!

pon. lip 6 , 2020
Nauka od września. Nowy rok szkoły z trzema wariantami? Jeśli wróci obiecana stacjonarna nauka, nie będzie to szkoła, jaką uczniowie znali do tej pory. Mimo ostatnich zapewnień Ministra Edukacji i Premiera szkoły mogą już nie być takie same. Możliwe, że niektóre elementy z edukacji zdalnej z nami zostaną. Do jakiej […]
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x