| |

Kandydat na prezydenta Kanye West: szczepionki są znakiem bestii.

Słynny amerykański raper Kanye West zadeklarował w niedzielę, że wystartuje w wyborach prezydenckich w Stanach Zjednoczonych.

Na twitterze napisał tekst odwołujący się do wartości konserwatywnych:

“Musimy zrealizować obietnicę daną Ameryce, ufając Bogu, jednocząc się wokół naszej wizji i budując naszą przyszłość. Będę kandydował na prezydenta Stanów Zjednoczonych”.

Oznacza to, że 3 listopada zmierzy się z Donaldem Trumpem, którego dotąd popierał i publicznie nazywał bratem, a także z kandydatem demokratów Joe Bidenem.

Kanye Omari West – amerykański raper, wokalista, producent muzyczny oraz projektant mody. Uznawany jest za jedną z najważniejszych gwiazd muzyki popularnej XXI wieku.

Początkowo wspierał reelekcję Donalda Trumpa, teraz dystansuje się do niego. Raper ma zdecydowane poglądy co do szczepień. W wywiadzie dla Forbes’a powiedział, że :

“… szczepionki są „znakiem bestii”, a prawdziwym celem ich działań jest spisek „włożenia do nas chipów”.

W wywiadzie dodatkowo ujawnił, że zaraził się koronawirusem w lutym tego roku ale nie wziąłby szczepionki, gdyby została wyprodukowana, ponieważ stanowiłaby „znak bestii”.

„Chcą włożyć do nas żetony, chcą robić różne rzeczy, aby nie przekraczać bram nieba”, powiedział piosenkarz, dodając, że to „najsmutniejsza rzecz”.

Pomimo, że wycofał poparcie dla Trumpa i sam startuje w wyborach, raper komplementuje go jako „najbliższego prezydenta, którego mieliśmy od lat, pozwalając Bogu nadal uczestniczyć w rozmowie”.

Westowi zarzuca się, że start w wyborach ma być promocją jego nowego muzycznego albumu.

Raper zaprzecza, oświadcza, że za album “nie weźmie grosza”.

Similar Posts

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments