|

Adam Mazurek apeluje: dzieci do szkół! Koniec zdalnej nauki! Dołącz!

Dzieci do szkół! Koniec zdalnej nauki!

Adam Mazurek jest wieloletnim pedagogiem i nauczycielem. Reprezentuje środowisko nauczycieli, rodziców i uczniów, którzy mają dość zdalnej nauki. 10 lipca pokazał się na proteście w Warszawie. Razem z obywatelami przyjechał odwołać pandemię. Swój sprzeciw pokazał podczas przemówienia, w którym zobrazował sytuację jaka dotknęła szkolnictwo spowodowaną przez stan epidemii. Przekazał swój apel: dzieci do szkół! Podkreślił, że od 11 marca dzieci są pozbawione standardowej edukacji i rozwoju pod pretekstem pandemii. Według Adama Mazurka nieuzasadnione jest zamykanie szkół z powodu grypy. W imieniu pokrzywdzonych nie zgadza się na kontynuowanie zdalnej edukacji od września. Mimo obietnic rządowych jest obawa, że tak się stanie. Zna plany na przyszły rok szkolny. Stanowczo sprzeciwia się aby w dalszym ciagu dzieci były pozbawione rozwoju i standardowej nauki. Polska jest jednym z krajów, gdzie dalej szkoły były zamknięte. W innych krajach gdzie sytuacja epidemiologiczna była gorsza dzieci wróciły do szkół. Polskie dzieci nie będą gorsze! Edukacja na odległość przez internet nie zastąpi tego co miały nasze dzieci. Szkoła to coś więcej niż nauka. Wszystkie przygotowania trwają za naszymi plecami. Izolacja społeczna jest niebezpieczeństwem dla uczniów, ma negatywny wpływ na ich rozwój. Nawoływał do aktywności. Zachęcał aby swój sprzeciw pokazać dwoma pismami do dyrektorów placówek i burmistrzów. Zapowiedział, że jeżeli trzeba będzie zorganizuje strajk. Podkreślał problemy dzieci przedszkolnych, studentów, wychowanków ośrodków i domów dziecka oraz nauczycieli. Zaprosił chętnych do współpracy.

Wypowiedź Adama Mazurka 👇

https://www.youtube.com/watch?v=Q20pBNxfmUE

Wzory pism👇

Pisma można pobrać wchodząc w link 👇

https://drive.google.com/drive/mobile/folders/1as8s0SUC1Ln_Y16FXRg2qcw-Bi9LwVNA?fbclid=IwAR31p0exy2lD8OXafr0bI4BnFay4fJEzJiVtwZtSdHsuY3PrjNFaNsX7d5o

Zjednoczeni zaangażowali się w akcje!

Pan Adam Mazurek otrzymał wsparcie. Dołączył do grupy FB Zjednoczeni ze swoim apelem. Post udostępniony przez lidera ruchu społecznego jest jednoznaczny.

“Poszkodowani przez system ZJEDNOCZENI będziemy silniejsi”– to hasło, które im przewodniczy. Są liczną społecznością składającą się z różnych grup antysystemowych, osób pokrzywdzonych przez system. Mają dwa zespoły parlamentarne, które dotyczą bezpieczeństwa szczepień i przeciwdziałania alienacji rodzicielskiej. Chcą wdrążyć kolejne.  Zamierzają prowadzić szkolenia uświadamiające społeczeństwu w jaki sposób system ogranicza ich swobody obywatelskie. Zachęcają do przystąpienia w szeregi, obserwowania działalności w mediach oraz grupach społecznych. Jest ogromna grupa społeczena która jest dyskryminowana przez Sądy, Administrację oraz Ustawy które uderzają w grupę osób nie mających znaczenia dla partii rządzących. Ludzie nie zasługują na takie traktowanie więc warto Zjednoczyć się żeby pokazać siłę! Planują wdrążyć pomoc interwencyjną, prawniczą i medialną, która poniekąd już działa. Ilość działaczy i sympatyków jest zdumiewająca. Są to osoby, które dzień w dzień walczą o prawa pokrzywdzonych. Podobnie Pan Adam Mazurek ubiega się o podstawowe prawo do normalnej nauki polskich dzieci, odważnie sprzeciwiając się “nowej normalności”.

W zarządzie Zjednoczonych zasiadają Prezes- Paweł Skutecki, wiceprezesowie: Jowita Kowszyn- Sumara, Krzysztof Dzierżanowski oraz Marek Majcher. Każda z tych osób prezentuje dane środowisko. Zarząd jest otwarty na współpracę i jest gotowy reprezentować kolejne grupy pokrzywdzone przez system idąc ramię w ramię z pokrzywdzonymi.

Angażują się i wspierają każde przedsięwzięcie w imię wolności, swobody obywatelskiej oraz praw rodzicielskich. Społeczność wielokrotnie odnosiła się do stanu epidemii w kraju i obostrzeń, którym się sprzeciwiała. W swoich żądaniach i wielu materiałach, także video wypowiadali się o obecnej sytuacji i alarmowali jakie będą tego skutki.

Ostatnio licznie zasilili Protest 6 czerwca oraz 10 lipca.

Do grupy Zjednoczeni można dołączyć pod linkiem 👇

https://www.facebook.com/groups/ZJEDNOCZENIPOSZKODOWANI/?ref=share

 

Similar Posts

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Adam Mazurek apeluje: dzieci do szkół! Koniec zdalnej nauki! Dołącz! […]

POLAK
POLAK
3 lat temu

Dzień dobry
Nie mogę wejść na Pana blog
proszę to sprawdzić może ktoś zadziałał.
Podaje następne dane

PROSZĘ TO PRZECZYTAĆ DO KOŃCA
Nie ma czegos takiego jak obowiązek noszenia maseczki,przy stanie nadzwyczajnym , wojennym klęski żywiołowej ktorego nie mamy może byc tylko ZALECENIE czyli sugerują to ale nie trzeba nosić i nosi się przy osobach chorych.ONI DZIAŁAJĄ NIEZGODNIE Z PRAWEM pozwy zbiorowe pogonic pasozyty , zastraszaja nas ,działajmy
NAS JEST 80 RAZY WIĘCEJ POGONMY ICH BO MAJĄ KOSZMARNE PLANY.

To co sie dzieje jest bezpranym zastraszaniem i manipulowaniem.
Było to sprawdzane u prawnika ale to osoba dajaca mi rady bezplatnie i był zmeczony mimo że to solidny czlowiek sugeruje to jeszcze sprawdzić dane ,mam racje na 99 ,9 pr ale nie sto.

Nakaz jest ograniczeniem praw wolnośći ,niezgodnym z Konstytucją.w związku z brakiem ogłoszenia stanu wojennego,klęski zywiołowej , nadzwyczajnego ,minister zdrowia , premier przedstawia rozporządzenia kóre są zaleceniami do których

Sąd w Kościerzyn odmówił ukarania rowerzysty który jeżdził bez maseczki.Brak podstaw to tak daleko idacych ingerncji w prawa jednostki.Sędzia Agnieszka Olszewska zakaz przemieszczania się wprowadzone bezprawnie .Konstytucja gwarantuje obywatelą wolność poruszania się ograniczyćmoże tow drodze ustawy nie rozporzadzenia.z Noszeniem maseczek jest bezprawne .

( to proszę skopiować i wkleić , gdzies mi zginoł link ,przepisałem to z kartek ksero)

htt://www.dogmatykakarnisty.pl/2020/05/obowiazek-zasłaniania-ust-i-nosa

projekt finansowany ze srodków konkursu SocietyNowy
W RAMACH PROGRAMU INICJATYWA DOSKONAŁOŚCI W UNIWERSYTECIE JAGIELOŃSKIM

Najlepsza stategia obrony jest atak ,proszę to przekazać antymaseczkowcą ,antykoronowirusowcą itd
-pozwy zbiorowe to podobno tylko wożenie dokumentów ale to słowa znajomej osoby która sama dużo pozwów o odszkodowanie wygrała ja ąz tak nie znam tematu.
PROSZĘ TO PRZEKAZYWAĆ NASTĘPNYM OSOBĄ, ONI NIECH PRZEKAZUJĄ TO DALEJ CZYM WIĘCEJ NAS TO WIE TYM JESTEŚMY SILNIEJSI

Pozdrawiam

vreyro linomit
3 lat temu

Hello There. I discovered your weblog the usage of msn. That is a very neatly written article. I will be sure to bookmark it and return to read extra of your useful info. Thank you for the post. I’ll certainly return.