| |

Epidemia: na oddziałach intensywnej opieki zabijano chorych!

Epidemia: zabijano chorych na oddziałach intensywnej opieki. Włochy.

Pasquale Bacco- lekarz badacz, wirusolog Giulio Tarro i sędzia Angelo Giorgianni’m   należą do powstałego niedawno stowarzyszenia o nazwie L’Eretico. Odważni ludzie, którzy na światło dzienne wyciągają depopulację ludzi. Wnoszą skargę do prokuratury rzymskiej i do Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości przeciwko środkom podjętym przez rząd w okresie szczytu epidemii we Włoszech. W skład stowarzyszenia L’Eretico wchodzi około 2000 lekarzy i prawników.

W skardze wymieniono szereg doniesień dotyczących łamania praw podczas epidemi Covid-19 we Włoszech, w szczególności z punktu widzenia medyczno-naukowego, epidemiologicznego i prawnego.

Napisano:

“Leczenie chorych było możliwe, ale możliwość ta została zignorowana”

„Zabijaliśmy ludzi, chociaż robiliśmy to w dobrej wierze; na oddziałach opieki intensywnej zastosowano niewłaściwe leczenie”

“Uporczywe zaniedbanie rządu włoskiego sprawiło, że pojawienie się w kraju wirusa przekształciło się w masakrę 35 000 starców”

“Niewłaściwe metody diagnostyczne, błędne leczenie oraz zastosowanie (obowiązujących po dzień dzisiejszy) nieracjonalnych metod kontroli rozprzestrzeniania się infekcji podeptały prawa obywateli chronione przez włoską konstytucję i prawo międzynarodowe”

„Mówiono, że nie należy stosować środków przeciwzapalnych, które obecnie są podstawą nowej terapii”

“Dziś wiemy, że protokół terapeutyczny odnoszący się do walki z koronawirusem był błędny: to właśnie ten fakt, a nie wirus spowodował tysiące zgonów”

“Maski zwłaszcza przy aktualnych temperaturach tworzą przed nosem i ustami prawdziwe pożywki hodowlane, umożliwiające powstanie bardzo niebezpiecznego stężenia mikroorganizmów gotowych do rozprzestrzeniania się w ludzkim organizmie. Ponadto, wielogodzinne używanie masek prowadzi do hiperkapnii, czyli podwyższenia stężenia dwutlenku węgla z równoczesnym niedoborem tlenu we krwi, co bardzo spowalnia reakcje (wyobraźcie sobie, jak niebezpieczne jest to podczas prowadzenia samochodu). Hiperkapnia powoduje i zwiększa kwasicę komórkową, która jest doskonałym punktem wyjściowym dla rozwoju nowotworów”

Dr Baco stwierdza:

„Widziałem podstawy płuc pacjentów podczas autopsji: były całkowicie spalone, ponieważ czysty tlen pompowany pod pewnym ciśnieniem powodował autentyczne oparzenia. Następnie pojawiała się zakrzepica zatorowa, ponieważ tlen nie krążył, jako że płuca były niedrożne”

O wytycznych rządu:

„To było jak leczenie cukrzycy cukrem”

Na temat szczepionki:

“Mamy do czynienia z kolosalną operacją ekonomiczną, realizowaną przez lobby farmaceutyczne”

O zaleceniach, zakazach i nakazach:

“Musimy wrócić do normalnego życia, nie stosując się do poleceń tychże ludzi pozbawionych godności, sumienia i kultury. Czas skończyć z terroryzmem i z polityką terroru. Mam nadzieję, że już nigdy w życiu nie zobaczę podobnych świństw i łajdactw, jakie mogłem obserwować na przestrzeni ostatnich miesięcy” 

Źródło: https://www.leretico.org/

https://www.lindro.it/coronavirus-covid-19-denuncia-alla-procura-e-alla-corte-ue-per-strage-di-stato/

Zobacz także 👇

https://www.czujny.pl/eutanazja-seniorow-chorych-na-covid-19-szwecja/

Similar Posts

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Portal
3 lat temu

Przyjazń to nie tylko wspanialy prezent, lecz takze ustawiczna i systematyczna praca. E. Zacharias. You and Me Friends ?

Pianino
3 lat temu

Paul Getty Zwykle Twierdzil, ze Bezinteresowna przyjazń moze istniec tylko pomiedzy osobami o jednakowych dochodach. I ja sie po niekad z tym zgadzam 🙂 A ty ?

www.xmc.pl Info
3 lat temu

Nie poddawaj sie rozpaczy. Zycie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupelnie inne. – William Shakespeare

Tinder dating site
3 lat temu

browse tinder for free , browse tinder for free https://tinderdatingsiteus.com/

Ekonomia Analiza
3 lat temu

Fantastyczny tekst Brawo! szczegolnie spodobala mi sie szata graficzna twojego bloga 🙂 zapraszam do siebie…

Ekonomia
3 lat temu

Czlowiek upada i sie podnosi. Jedni nazywaja to gimnastyka, inni sensem zycia. – Slawomir Kuligowski http://www.xmc.pl