fbpx
 

Pomysł na przeludnienie: zjedzmy dzieci.

Spotkanie w publicznej bibliotece w Queens, w Nowym Yorku z kongresmenem, komunistką, panią Alexandria Ocasio-Cortez.

fot: pixabay

Jakaś nawiedzona wariatka mówi, że nie ma czasu. Trzeba ratować klimat, ziemię przed przeludnieniem.

Jak uratować planetę? Zacznijmy jeść …dzieci!?

Wariatka komplementuje panią Ocasio Cortez , że jest dzielna i radzi, że trzeba walczyć z zanieczyszczeniem ziemi. Poprzez ograniczenie populacji ludzi.

Pomysł ograniczenia populacji nie jest nowy. Co prawda metody nie są tak drastyczne i bezpośrednie jak zaproponowane na spotkaniu z panią kongresmen, ale są.

Część naukowców  uważa, że jesteśmy w trakcie kryzysu klimatycznego wywołanym m.in nadmierną konsumpcją. Dużo się produkuję, n.p. żywności, która w końcu ląduje w śmietnikach. Wprowadza się, w związku z tym różne regulacje zapobiegające marnowaniu żywności. Ale to według niektórych za mało. Dlatego powstały pomysły na redukcję ludzkiej populacji. I to w poważnym naukowym czasopiśmie  „BioSciene” wydawanym przez Oxford University Press, a zawierającym listę rozwiązań (w tym to najbardziej kontrowersyjne) podpisało się ponad 11 tysięcy naukowców ze 153 krajów.

Zwróćmy uwagę , że  kontynenty: Europa i Ameryka Północna) to miejsca zamieszkane przez społeczeństwa szybko starzejące się. A Azja i Afryka to kontynenty na odwrót- o ogromnym przyroście ludności. Z tego powodu mamy migracje na linii biedne kraje Afryki i Azji ale z młoda populacją do Europy i Ameryki Północnej.

Kontrowersyjną metoda regulacyjną populacji zaprezentował Bill Gates, o czym pisaliśmy tutaj:

Bill Gates: antykoncepcja, eutanazja, sterylizacja ,aborcja, szczepienia i GMO.

 

Kris

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Next Post

Łukaszenka nie będzie tańczył do banksterskiej melodii.

śr. lip 29 , 2020
W ubiegłym miesiącu prezydent Białorusi Aleksander Łukaszenko, powiedział na konferencji prasowej, że otrzymał ofertę  ( 92 mln dolarów) od WHO ( Światowa Organizacja Zdrowia), aby zrobić to „jak we Włoszech”. Łukaszenka odmówił , oferta została przebita przez Międzynarodowy Fundusz Walutowy dziesięciokrotnie! 940 mln dolarów. Z  tymi samymi instrukcjami: zamknij wszystko […]
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x