fbpx
 

W Niemczech ma protestować pół miliona przeciwko koronaterrowi.

3

Przeciwko represjom, zwolnieniom i upadłościom. 1 sierpnia odbędzie się protest przeciwko koronaterrorowi.

Przed Bundestagiem w Berlinie planowana jest demonstracja 500 tysięcy osób.

Zauważcie, Drodzy Czytelnicy na skalę protestu.

W Polsce podobne protesty grupują znacznie mniejszą ilość niezadowolonych:

Transmisja z obywatelskiego odwołania pandemi: Warszawa 10 lipca 2020

W Polsce większość poddaje się bezrefleksyjnie ograniczaniu bezpodstawnie i bezprawnie wolności obywatelskich oraz  likwidacji gospodarki.

Uwaga jadący przez Berlin – mogą być blokady tras.

Straße des 17. Juni in Tiergarten będzie zamknięta w obu kierunkach między Ebertstraße i Yitzhak-Rabin-Straße od soboty 1 sierpnia 2020 r. Od ok. 6:00 do niedzieli 2 sierpnia 2020 r. Ok. 2:00. . Ebertstrasse jest również zamknięta między Dorotheenstrasse i Behrenstrasse w tym samym czasie. Rajd z kilkoma tysiącami zarejestrowanych uczestników odbędzie się w godzinach 15:30 – 22:00. W okresie przygotowań do rajdu, od 11:00 do 15:00, ze względu na demonstrację poważnych ograniczeń ruchu i tymczasowych zamknięć w rejonie Unter den Linden, Friedrichstrasse, Oranienburger Strasse, Monbijouplatz, Kleine Presidentsstrasse, Burgstrasse, Anna-Louisa -Karsch-Straße, Spandauer Straße, Molkenmarkt, Mühlendamm, Leipziger Straße, Leipziger Platz, Potsdamer Platz, Ebertstraße i Brandenburg Gate.

Kilka demonstracji zostało zarejestrowanych w całym otoczeniu rajdu i zarejestrowanej demonstracji. Użytkownicy dróg powinni omijać obszar wschodniego centrum miasta!

Udział w demonstracji przeciwko totalitaryzmowi zapowiedziały grupy demonstrantów z Polski, Czech i Holandii.

żródło: https://viz.berlin.de/2020/07/17-juni-demo/?fbclid=IwAR2L8cbmx81NhmR7Ocli5Yx07lToP-MjqfXVU3VRR1tEw1sZG7bxAOW6hBs

Kris

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
spartanhost
1 rok temu

The server is very fast.

tinder dating
1 rok temu

tinder dating app , tinder website https://tinderdatingsiteus.com/

Next Post

Andrzej Duda: Nie każdy lubi nosić maseczki

pon. sie 3 , 2020
Głowa państwa: nie każdy może i lubi nosić maseczki! Prezydent Andrzej Duda wypowiedział się o maseczkach. Ostatnio odważnie rownież oznajmił, że nie jest zwolennikiem jakichkolwiek szczepień obowiązkowych. Powiedział, że nigdy nie zaszczepił się na grypę. Co ciekawsze, odniósł się do szczepień na koronawirusa. Andrzej Duda postawił sprawę jasno: Te szczepienia […]
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x