fbpx
 

Od października do 50 osób na weselach – rekomendacja Pinkasa

2

 

W tej chwili mamy dość dobrą sytuację, ale spodziewamy się, że w związku chociażby z powrotem dzieci do szkół w najbliższym czasie zapadalność może się zwiększyć – powiedział Jarosław Pinkas w rozmowie z reporterem RMF FM Mariuszem Piekarskim.

W związku z tym, rząd, zdaniem  Głównego Inspektora Sanitarnego powinien podjąć decyzję w sprawie wesel już w przyszłym tygodniu i ograniczyć liczbę weselników do max 50 osób.

Pan Pinkas okazuje zrozumienie młodym parom, dlatego trochę odkłada w czasie kolejne ograniczenia:

Nie możemy dewastować życia ludziom. To jest pewnego typu dewastacja. Są zamówione sale, zaproszeni goście. Jeżeli wdrożymy rekomendację dot. zmniejszenia liczby osób to kogoś trzeba z tego wesela odwołaćTo są ogromne problemy emocjonalne, towarzyskie, rodzinne. To musi być zrobione w sposób niezwykle rozważny”.

Szef Sanepidu podpiera się restrykcjami z Zachodu, mówił o rekomendacjach w Wielkiej Brytanii, że na weselach może być do 30 osób oraz zastrzega się, że rząd podejmie  decyzję co do ilości osób na weselach, korzystając z opinii innych instytucji.

żródło: RMFFM

 

Po co nosimy maseczki? Pinkas wyjaśnia!

Główny Inspektor Sanitarny: Maseczka nie chroni, ma tylko przypominać o wirusie.

 

 

 

Obecnie przepisy mówią, że na weselu może bawić się do 150 osób, w strefach żółtych – 100, a w czerwonych – 50.

Kris

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
tinder dating
1 rok temu

tinder website , tider https://tinderdatingsiteus.com/

free african dating sites

free dating sites http://freedatingsiteall.com

Next Post

Dziki trener o Covidzie w ...Bułgarii. Wideo.

śr. wrz 9 , 2020
Słynny trener personalny i jutiuber “Dziki trener” pojechał na wczasy do Bułgarii. Nagrał vloga z okazji wakacji w tym miejscu. Poświęcił zaznaczony fragment (od 3’25) o tym jak turyści i obsługa turystyczna zachowuje się podczas czasu wydumanej zarazy: Covid Covidem ale tym nikt się nie przejmuje :). Tylko w mediach […]
2
0
Would love your thoughts, please comment.x