fbpx
 

Prof. Simon z pobłażaniem o koronawirusie…kiedyś.

2

“… Proszę państwa, zachowajmy normalność i spokój. Koronawirusy są wszędzie obecne na całym świecie. Są odpowiedzialne za chorobę przeziębieniową także u państwa i u mnie. To nie jest jedyny problem zakaźny”

Tak w styczniu tego roku mówił prof. Simon. :

We fragmencie materiału poniżej zrealizowanym przez stacje Echo24 został błędnie podpisany jako ordynator Grzegorz Madej:

 

Za wikipedią  prof. Simon jest m.in wiceprzewodniczącym Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych, sekretarzem Polskiego Towarzystwa Naukowego AIDS oraz prezesem Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych.

 

Obecnie przekonuje za pośrednictwem telewizora, że koronawirus Covid19 jest nadzwyczajnie groźnym wirusem.

Jest też zwolennikiem pomysłu “Każdy może decydować, czy się szczepić, ale musi w związku z tym podjąć ryzyko, że jak zachoruje, to sam płaci za leczenie”

Nie szczepisz się? Chcą żebyś płacił za leczenie i odszkodowanie!

Kris

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tomas
Tomas
1 rok temu

Sprzedajność zawsze była, jest i będzie.

trackback

[…] Prof. Simon z pobłażaniem o koronawirusie…kiedyś. […]

Next Post

Zastraszona kobieta przez policję ma atak padaczki.

sob. paź 10 , 2020
W kilkudziesięciu miastach Polski odbyły się Marsze Wolności. Organizatorzy żądają zniesienia obostrzeń, które mają symulować walkę z t.z.w. pandemią a powodują nieodwracalne szkody w życiu społecznym : ” Powołując się na polskich profesorów i lekarzy – dr Zbigniewa Martykę, prof. dr hab. n. med. Ryszarda Rutkowskiego, lek. Pawła Basiukiewicza i […]
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x