|

Dlaczego Piotr Biedka został zatrzymany? Odpowiadamy.

Piotr Biedka, dziennikarz CHWDP.tv (Chcę Dać Wam Prawdę) na swoim nagraniu nawoływał do przesyłania danych osobowych policjantów na jego emailową skrzynkę pocztową oraz “kładzenia psich gówien na ich wycieraczki”.

Nawoływanie do tego ewidentnie wynikało po bandyckich zajściach na sobotnich manifestacjach w Warszawie, na Placu Defilad.

Kiedy to policja przeistoczyła się w milicję, która gazowała i zatrzymywała pokojowo nastawionych obywateli.

Pretekst do zatrzymania Piotra Biedki znalazł się, na poniższym nagraniu:.

 

Panu Biedce zostały postawione zarzuty z art;

255. § 1. Kto publicznie nawołuje do popełnienia występku lub przestępstwa skarbowego, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Dziennikarz został zatrzymany wczoraj, powinien zostać wypuszczony po 24 godzinach.

 

Komentarz Marka Majchra, redaktora Czujnego.pl:

Similar Posts

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ludzik
ludzik
3 lat temu

Wasz Idol znów posiedzi recydywa tym razem z artykułu 255 kk, dotyczące nawoływania do przestępstwa.

nietutu mitutu
nietutu mitutu
3 lat temu

Szanowny Panie Marku. Ja mam poważne wątpliwości co do osoby PB. To co on robi to jest dla mnie tylko i wyłącznie działanie agenturalne na rzecz służb. Skąd takie domniemanie. Otóż dotychczasowe posługiwanie się skrótem CHWDP dopiero dzisiaj zostało przez Pana inaczej zdefiniowane od tego w jaki sposób jest rozumiane przez np. kiboli i nie tylko. Więc jeżeli Policja dotąd nie podejmowała w tej kwestii żadnych czynności to by oznaczało iż ich działanie było nadzorowane przez tych z góry dla stworzenia dobrego parawanu dla naiwnych. Następnym faktem jest jego jakoby naiwne wciąganie w swoich respondentów w publiczne wypowiedzi w postaci jakoby poufnych rozmów telefonicznych. Otóż takie jego działanie bez wątpliwości spowodowało utworzenie pokaźnej bazy osób opozycyjnych które mogą zostać poddane różnorakim represjom. Każda rozmowa która jest prowadzona na konkretnie podany numer 504 065 058, publicznego operatora jest możliwa do namierzenia i zgrania dowodowego z bezzwłocznym namierzeniem rozmówców! Podobny skutek miała jego odezwa po jakoby zatrzymaniu jego sprzętu do internautów nawet tych z zagranicy do potwierdzenia odbioru jego relacji w kraju i zagranicą. Naiwni ludzie z imienia, nazwiska i miejsca pobytu poprzez przesyłanie postów zasilili gotowe pokaźnie bazy danych. Następny negatyw. Jego zachowanie na akcji Pani Sochy miało iście prowokacyjny charakter w stosunku do policjantów. I co ciekawe po poczęstunku gazem natychmiast zjawia się ratunek z profesjonalnymi środkami antidotowymi a sam PB nie zostaje zatrzymany. Inny przypadek to jego relacja z jazdy z Panem Tanajno. Na jej podstawie służby mogłyby szybko i precyzyjnie ustalić trasę i pojazd ich przemieszczania się. Obraz przekazu zawierał ujęcia trasy, pojazdy towarzyszące i ich numery rejestracyjne. Gdyby nie przekaz zewnętrzny Pan Tanajno nie zorientowałby się o skali zagrożenia. Nie będę już wyliczał innych negatywów. Sam osobiście jestem przekonany, że Pan PB jest albo usłużnym nieświadomym głupkiem albo płatnym agentem służb którego działalność jest wzorowana na sztampie Bolka. Kończąc przestrzegam – jak najdalej od takich “patriotycznie działających” osobników. A jak ktoś chce kłopotów to bez ociągania się dzwońcie do PB. Służby czuwają!

Sissi
Sissi
2 lat temu

To kryminalista i pseudodziennikarz.

niedziennikarz
niedziennikarz
2 lat temu

Bo jest prowokatorem bez podstawowki.
Dziennikarz? Dobre sobie.