fbpx
 

Czy Morawiecki zgłosił akces do Ruchu Zjednoczeni?

 

Premier III RP Mateusz Morawiecki najwyraźniej zgłosił akces do Ruchu Społecznego Polaków ZJEDNOCZENI.

Liderzy Zjednoczonych przyznają, że taki ruch ze strony Premiera byłby historycznym przełomem w dziejach naszej Ojczyzny i niewykluczone, że jest to jedno z najlepszych rozwiązań w obecnej sytuacji głębokiej destabilizacji aparatu państwowego III RP i potężnych napięć społecznych.
Pan Premier niewątpliwie jest osobą poszkodowaną przez system, gdyż większość decyzji, które firmuje, nie są podejmowane przez niego, a to na nim później skupia się fala krytyki.
ZJEDNOCZENI pamiętają wypowiedź Mateusza Morawieckiego na temat koronawirusa: “Nie ma się czego bać”, “te koronawirusy są dużo słabsze”.
Aktywiści Zjednoczonych często przypominali te słowa, emitując je na manifestacjach z oryginalnego nagrania.
Można by wręcz rzec, że Pan Premier ma już swój wkład w rozwój Ruchu poszkodowanych przez system Polaków ZJEDNOCZENI.

Niemniej jednak, jak podkreślają zaangażowani w Ruch Społeczny Polacy, oczywistym warunkiem pozytywnego rozpatrzenia dołączenia Pana Premiera do Ruchu Poszkodowanych przez System ZJEDNOCZENI, jest natychmiastowe przystąpienie do realizacji 21 żądań Zjednoczonych z dn. 3 maja 2020 r.

 

Kris

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Next Post

Mariusz Kamiński: rządzący to są tchórze, manifestacje to jest nasze podstawowe prawo konstytucyjne.

sob. lis 7 , 2020
Kiedy jeszcze Prawo i Sprawiedliwość było w opozycji… Mariusz Kamiński na konferencji prasowej, z Agentem Tomkiem po prawicy, przedstawiał stanowisko własnej formacji co do protestów i manifestacji ulicznych. “To co się dzieje w kraju naprawdę wymaga reakcji społecznej … Nie dajmy się zwariować jesteśmy obywatelami to jest nasze państwo.  Jeśli […]
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x