fbpx
 

Marsz o Niepodległość, Polacy nie posłuchali organizatorów i przyszli pieszo.

2

Z pewną dozą niepewności przybyliśmy na Marsz o Niepodległość.
Jadąc do Warszawy, słuchaliśmy jednego z reżimowych mediów rozrywkowych ( Radio Eska), że “policja skutecznie odcina możliwość pieszego dojścia na punkt zborny Marszu Niepodległości – Rondo Dmowskiego).
Jak zwykle była to reżimowa dezinformacja, mająca na celu obniżenie frekwencji marszu.
Rzeczywiście, droga prowadząca na Rondo Dmowskiego była blokowana przez radiowóz z jednym policjantem, myślącym o zielonych migdałach, a nie blokującym czegokolwiek.
Ku naszemu zdziwieniu, objawił się nam tłum niezdyscyplinowanych, wolnych Polaków z białoczerwonymi flagami, którzy nie posłuchali przekazu rządowego i ich pomagierów, by w marszu nie uczestniczyć pieszo.
Ku naszemu zdziwieniu, na mobilnej scenie nie zachowując dystansu społecznego i bez maseczek, przemawiali “nasi liderzy”, którzy wcześniej przez wszystkie przypadki odmieniali słowo “odpowiedzialność”. Słowo to było niewątpliwie kluczem, które miało wpływ na niższą frekwencje tegorocznego Marszu Niepodległości.
Po przemowach, Marsz ruszył w kierunku Izolatorium Narodowego (Stadion Narodowy), ale
już “pod palmą” rozpoczęły się zamieszki.
Redaktor Marek Majcher jak zwykle był czujny i jako jedyny zarejestrował wjazd policyjnych tajniaków z pałkami teleskopowymi w uczestników Marszu o Niepodległość.
Tajniaków natychmiast wsparły Zmilitaryzowane Oddziały Policji (niegdyś ZOMO).
Zaatakowani obywatele w obronie koniecznej odparli atak i doprowadzili do wycofania się prowokatorów zarówno nieumundurowanych, jak i umundurowanych.
Po wycofaniu się agresorów Marsz mógł iść spokojnie dalej.
Niestety nie było nam dane w pokojowy sposób zakończyć naszego święta. Policja w okolicach Izolatorium Narodowego zgotowała Patriotom, Obywatelom piekło. Pałowaniu i gazowaniu nie było końca…

Tegoroczny Marsz o Niepodległość pokazał, że Naród NIE  JEST NIELEGALNY.

Kris

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Xmc
Xmc
1 rok temu

sie przeciwko niemu…. Jonathan Swift… Do You Seen ? http://www.Socjologia.XMC.PL Thanks for Visit!

Ekonomia Finanse
1 rok temu

Prawdziwy Sukces polega na tym, ze dostajesz to, czego chciales :-). Szczescie na tym, ze chcesz tego, co dostales.

Next Post

Koronawirus to przykrywka twierdzi Aleksander Łukaszenka.

pt. lis 13 , 2020
Podczas  4-godzinnej rozmowy z dziennikarzami z  Białorusi, Rosji i Kazachstanu oraz Mołdawii prezydent Łukaszenka poruszył temat koronawirusa oraz próbie  przewrotu na Białorusi. Jego zdaniem, sam koronawirus to nie jest to zwykła pandemia. Aleksander Łukaszenka nazwał pandemię koronawirusa zasłoną, za którą globalni gracze próbują podzielić świat na nowo. Ci gracze mają […]
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x