fbpx
 

Uduszony, bo awanturował się bez maseczki.

1

Na wideo widać ochroniarza pubu w hotelu w Melbourne, który dusi nastolatka bez maseczki. Następnie rzuca  nieprzytomnego chłopaka na ziemię i wyciąga go za drzwi. Incydent z powyższego wideo miał miejsce w pubie w Croydon na wschodzie Melbourne na początku tego miesiąca. Kierownictwo hotelu powiedziało, że nastolatek został wyrzucony z sali za awantury, które wszczynał w pubie.

 Kierownictwo hotelu  potwierdziło, że ochroniarz pozostał na służbie. Zarząd powiedział, że był to „niefortunny incydent”, z którym „można było sobie poradzić lepiej”.

Ochroniarz otrzymał pisemne ostrzeżenie”, powiedzieli 7NEWS. „Nie akceptujemy jego zachowania”. Policja Wiktorii prowadzi dochodzenie.

Kris

0 0 votes
Article Rating
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Korey
1 rok temu

Keep on working, great job!

Next Post

Jabłonowski o gwałtach. Przesadził?

pt. lis 27 , 2020
Kanał na YT – NPTV regularnie oglądają przynajmniej dziesiątki tysięcy widzów. Panowie Olszański i Osadowski komentują polską rzeczywistość bez politycznej poprawności. W jednym z ostatnich nagrań Wojciech Olszański ps. Aleksander Jabłonowski snuł  rozważania na temat …gwałtu. Mówi, że Marty Lempart by nie zgwałcili, za to Klaudię Jachirę – owszem. „Ona […]