fbpx
 

Niechciany pacjent wypchnięty z przychodni przez lekarza (wideo).

W dobie koronawirusa świat stanął na głowie, a przynajmniej publiczna służba zdrowia.

Oto nagranie skandalicznego zachowania personelu lekarskiego w przychodni w Żywcu:

Jowita Kowszyn- Sumara po miesiącu leczenia się przez teleporady (ból w klatce piersiowej) dostała w końcu możliwość kontaktu bezpośredniego z lekarzem. Czyli tak jak leczono ludzkość od zarania dziejów.
Po wypełnieniu ankiet o zrzeczeniu się jakichkolwiek roszczeń w przypadku zarażenia koronawirusem lub innymi wirusami, Jowita została poinformowana, że…nie zostanie jednak przyjęta, bo nie ma klasycznej maseczki na twarzy. Długi kołnierz golfa zakrywający usta i nos został uznany przez decydentów ośrodka zdrowia jako nie regulaminowy. Pytanie brzmi o który regulamin, rozporządzenie czy ustawę chodzi?
Odpowiedzią na to pytanie może być  cytat z filmu ” Miś” – nie mam pana płaszcza i co mi pan zrobisz?
Na sam koniec, krnąbrny pacjent, czyli ten, który upomina się o swoje podstawowe prawa pacjenta, w dodatku płacącego składki na publiczną służbę zdrowia, został siła wypchnięty z przychodni przez …lekarza.

C.d.n. Jowita Kowszyn-Sumara zapowiada, że nie pozostawi tak tej sprawy. Czujny jest w stałym kontakcie z Jowitą.

Komentarz dotyczący tego zajścia Marka Majchra ( czujny.pl) i Mira Wilewskiego ( Rebel24).

 

Kris

Next Post

Wykorzystanie władzy policyjnej do pomówienia i osadzenia w areszcie niewinnego człowieka. W tle walka o dziecko.

czw. gru 10 , 2020
"Brak jest jakichkolwiek danych świadczących o wykorzystywaniu stanowiska służbowego przed podkomisarza Rafała B. w związku z powierzeniem mu przez Sąd (...) pieczy nad córką Amelią B." Taką odpowiedź otrzymał od Komendanta KMP w Sosnowcu pełnomocnik Pauliny B. gdy ten zarzucił ojcu dziecka wykorzystywanie stanowiska do osiągnięcia prywatnych korzyści. Co więcej, komendant zaznaczył, że wynika to z oświadczenia Rafała B.  żadne postępowanie w tym zakresie nie zostało wszczęte. Poprosiliśmy komendanta za pośrednictwem rzecznika prasowego o komentarz w zakresie tej i kilku innych wypowiedzi Pana Kłosowicza.