| |

O tym jak Klaus Schwab zaplanował Twoją przyszłość.

Kim jest Klaus Schwab?

99% społeczeństwa prawdopodobnie nigdy nie słyszało o tym człowieku, bo  media nie wspominają o nim chętnie. A ma on on większy wpływ na świat i gospodarkę niż jakikolwiek król lub cesarz na tym świecie.

Klaus Martin Schwab urodził się w 1938 roku w niewielkim Niemieckim mieście Ravensburg. Ukończył między innymi uniwersytet Harvarda oraz uniwersytet we Fryburgu Szwajcarskim. W roku 1971 profesor Klaus założył Światowe Forum Ekonomiczne, które co roku do dnia dzisiejszego odbywa się w Davos. Według oficjalnych założeń organizacja miała na celu zrzeszać przedstawicieli krajów z całego świata do prowadzenia dialogu i debaty na temat głównych i społecznych problemów naszej planety. Czy to było główne i jedyne założenie światowego forum ekonomicznego i dlaczego zatem Klaus Schwab jest systematycznie ukrywany przed szerszą publicznością telewizora lub radia?

Odpowiedź jest prosta, ponieważ umożliwienie politykom wykonywania pracy zza kulis jest o wiele bardziej efektywne. Ty jako obywatel nie wiesz co się dzieję, kto wywołuje niebezpieczeństwo i kogo winić za przyczynę światowego chaosu.

W efekcie powstają zamieszki na ulicach miast a urwana głowa hydrze może okazać się nie tą hydrą i nie tą głową. Na nasze szczęście złe moce manifestują się na naszych oczach, a prawda z dnia na dzień coraz bardziej wychodzi na światło dzienne. Klaus jako prezes WEF (World Economic Forum) od ponad 50 lat planuje globalny kryzys na świecie oraz jego globalizację, łączy on polityków i korporacje międzynarodowe aby kształtować swoje główne założenie: Globalna kontrola polityków narodowych (Global Control National Politicias).

Tylko wtedy osiągniesz jedną światową moc dla całego zachodniego świata. Klaus Schwab wierzy, że to daje nam kontrolę, której świat potrzebuje.

W 2020 roku wiele planów Schwaba doszło do realizacji. WEF stał się historycznym organem władzy składającym się z miliarderów (w tym międzynarodowe banki, przemysł farmaceutyczny i media), którzy współpracują z rządami krajowymi.

W lipcu 2020 Klaus Schwab wydał książkę “The Great Reset COVID-19” ( Wspaniały reset COVID-19). O czym piszę autor w swoim opracowaniu ?

„COVID-19: Wielki reset” to przewodnik dla każdego, kto chce zrozumieć, w jaki sposób koronawirus zakłócił nasze systemy społeczne i gospodarcze oraz jakie zmiany będą potrzebne, aby stworzyć bardziej integracyjny, odporny i zrównoważony świat w przyszłości. „COVID-19 spowodował wielki, destrukcyjny reset naszych globalnych systemów społecznych, gospodarczych i politycznych”,

Profesor Schwab w 2018 roku wydał również opracowanie o bardzo tajemniczej nazwie “Czwarta rewolucja przemysłowa”.

“Czwarta rewolucja przemysłowa pod względem skali, zakresu i złożoności jest odmienna od wszystkiego, z czym dotąd mieliśmy do czynienia, to ciągle jeszcze mamy szansę wpływać na jej przebieg. Ta rewolucja, zdaniem Autora, w sposób zasadniczy zmieni nasz sposób życia i pracy. Charakterystyczne dla niej nowe technologie, łączące świat fizyczny, cyfrowy i biologiczny, wpłyną na wszystkie dyscypliny nauki i gospodarki, na branże przemysłowe i na rządy, rzucą wręcz wyzwanie samemu pojmowaniu człowieczeństwa.”

W opracowaniu zawarte są plany depopulacji, robotyzacji, plany wprowadzenia sztucznej inteligencji w nasze życie oraz szeroko rozumiane plany globalistów na okres 2020-2030.

Musimy zdawać sobie sprawę z tego, iż plany globalistów bywają jawne. Bardzo często są one pokazane nam jak na tacy. Problem jest w dostrzeżeniu tych ważnych informacji oraz umiejętności odsunięcia fałszywych.

Bo jeśli znamy plany, mamy możliwość działać. Zatem miejmy oczy szeroko otwarte.

Rekomendacje ksiązki Klausa Schwaba
Rekomendacje książki Klausa Schwaba

 

Similar Posts

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
NIE DAC SIE!
NIE DAC SIE!
3 lat temu

Panie Marku.Bardzo dziekuje za to,ze jest Pan tak dobrym i walecznym MISJONARZEM, jestem dumna ze ,jestem POLKA,W ROKU 2020mialam bardzo nieprzyjemna rozmowe -awanture w moim miejscu pracy w Londynie .Walczylam oto by kazdego pracownika traktowali dobrze ,i szanowali jego prawa,JAKO CZLOWIEKA ,PRACOWNIKA,KOBIETE ITD.POWIEDZILAM,ZE ,ZYJEMY ,MIESZKAMY W EUROPIE TO KAZDY MA TAKIE SAME,PRAWA.MIALAM ROZMOWE I POWIEDZIANO MI ,ZE POWIEDZENIE TO JEST RODZAJEM DYSKRYMINACJI,A NAJLEPSZE GDY POLSKI KIEROWNIK ,UZNAL TO ZA DYSKRYMINACJE.ZAPYTALAM,,ZE JEZELI EUROPEJSKA KARTA PRAW CZLOWIEKA TO GWARANTUJE TO JAKI MAJA PROBLEM?ZADALAM MU PYTANIE CZY PAN SIE WSTYDZI ,ZE JEST EUROPEJCZKIEM,DLA MNIE JEST TO FAKT HISTORYCZNY I GEOGRAFICZNY I TYLKO TRZESIENIE ZIEMI MOZE TO ZMIENIC.DOSTALAM NAGANEI I MALO CO NIE WYLECIALAM NA BRUK.NIE PODDALAM SIE I PRACUJE NADAL A GLOWNY SZEF POLECIAL Z HUKIEM,PRZYSZEDL NOWY ,ALE KIEDYS JUZ RAZEM PRACOWALISMY I ON ZACZAL SWOJE RZADY,A DOKLADNIE POPATRZYL CO SIE DZIEJE I ZACZAL WOJNE -MOJA WOJNE.JAKI Z TEGO MORAL ,ZE POMOC PRZYCHODZ TYLKO MUSIMY POCZEKAC…ZYCZENIA ZDROWIA RADOSCI I WOLNOSCI,SARENKA

Alka
Alka
2 lat temu

Z tą hybrydą, to bardzo trafne, wielu z nas tak naprawdę nie zna prawdziwego wroga, to co widzimy, to tak naprawdę tylko płotki.
Bądźmy więc czujni, a Tobie Marku dziękujemy za to, że otwierasz nam oczy. Pozdrawiam 🙂

Macko
Macko
2 lat temu

Najwyższa pora “zejść” do ciemnej strony internetu, znaleźć odpowiednich ludzi, którzy zaczną utylizować tych chorych umysłowo “bożków”.
Wolność za wszelką cenę!!!!

trackback

[…] O tym jak Klaus Schwab zaplanował Twoją przyszłość. […]