fbpx
 

Międzynarodowy marsz o wolność Amsterdam

 

Sobota 20 marca 2021 stała się międzynarodowym dniem wolności w ponad 100 krajach na świecie. W tym ważnym dniu nie mogło zabraknąć obecności naszych rodaków w kraju tulipanów. Na placu muzealnym w Amsterdamie pojawił się polski akcent, wśród jednej niderlandzkiej flagi pojawiły się trzy polskie. Jak i na poprzednim proteście policja użyła armatek wodnych, zapędziła protestujących w jedną z Amsterdamskich uliczek po czym uwięziła ludzi w kordonie. Został podstawiony autobus i większość z protestujących została wywieziona poza Amsterdam.

Polska grupa na proteście zawiązała kontakty, dzięki czemu powstał film promujący marsz z 20 marca, ponad to siły polaków walczących o wolność zrzeszają się w internecie. Dzięki banerom przygotowanym przez rodaków, ludzie mieszkający na terenie Holandii dołączają i jednoczą się razem na grupie Marzę o wolnej Polsce. Jeżeli ty również mieszkasz na terenie Niderlandów i chciał byś działać razem z nami, zapraszamy do kontaktu.

Pat.S.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Next Post

Policja broni urzędów, przed złożeniem dokumentów!

śr. mar 31 , 2021
30 marca 2021 roku, Marcin Bustowski wraz z dziećmi i ich rodzicami, składali pisma do warszawskich urzędów. Pismo stworzone w oparciu o raport NIK nt. chemii jaką spożywamy w jedzeniu oraz wyników badań dzieci, pokazujących znacznie przekroczone normy bezpieczeństwa zawartości glifosatu w organizmie. Dokument wzywa firmę Bayer do zaprzestania produkcji […]
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x