|

Pod siedzibą Bayer Polska – pikieta Marcina Bustowskiego.

29 marca 2021 roku w Warszawie, pod siedzibą firmy Bayer przy Alejach Jerozolimskich 158, odbyła się pikieta.
Najważniejszymi uczestnikami pikiety były dzieci. Reprezentowały wszystkie dzieciaki w Polsce. Każde z nich zatrute jest rakotwórczą substancją jaką jest glifosat. Przypomnijmy, że glifosat jest środkiem chwastobójczym, na bazie którego produkowany jest m.in. Roundup.
Organizatorem akcji był Marcin Bustowski, założyciel formacji Przebudzeni Konsumenci, żartobliwie nazywany “pogromcą parówek”.

Jako, że parówki zawierają najwięcej szkodliwych substancji m.in. glifosatu, najczęściej nawiązuje on w swoich wypowiedziach właśnie do nich. Ale parówki są tylko symbolem- walczy z całością szkodliwego jedzenia, które znajduje się obecnie w sprzedaży. Co potwierdza raport NIK z grudnia 2018 roku.

100% badanych osób jest zatrutych glifosatem!
Marcin Bustowski na własną rękę zbadał mocz 250.ciu dzieci z Jeleniej Góry. Każde z nich ma przekroczoną normę (0,012 ng) bezpieczeństwa zawartości glifosatu w organizmie. Należy również wspomnieć o prywatnym śledztwie, które Bustowski przeprowadził. Zbadał mocz świń, które później trafiły do sklepu. Każda z nich miała rażąco przekroczoną normę zawartości glifosatu w organizmie. Bada również gotowe już wyroby, znajdujące się w sklepach. Badania te również wykazują wiele nieprawidłowości. Więcej na ten temat można przeczytać na stronie www.wygrajmyrazem.pl.

Marcin Bustowski żąda milionowego odszkodowania od firmy Bayer, dla Polaków zatrutych glifosatem.
Firma Bayer jest wiodącym producentem glifosatu na światowym rynku. Jest również producentem leków do chemioterapii. Firma Bayer płaci miliardowe odszkodowania w Stanach Zjednoczonych, za zatrucie amerykańskich obywateli. Bustowski wzywa Bayer do ujawnienia wyroków ze Stanów Zjednoczonych. Postuluje o powołanie Agencji Bezpieczeństwa Żywności, która miałaby sprawować nadzór nad jakością żywności trafiającej do sklepów.

Podczas protestu wypowiadały się dzieci.

Dzieci obecne na pod siedzibą Bayer Polska, zwracały się do zarządu firmy, prosząc o wstrzymanie produkcji glifosatu. Wypowiadały się również matki i ojcowie, wyrażające swój ból. Karmiąc swoje dzieci, mają świadomość tego, że podają im szkodliwe substancje. Większość polskich konsumentów, nie ma dostępu do naturalnej żywności.

Zatrzymany jeden z uczestników pikiety.
Zatrzymanie to jak się dowiedzieliśmy nie miało związku z trwającym wydarzeniem. Chodziło o wydarzenia z Międzynarodowego Marszu o Wolność z dnia 20 marca 2021 roku.
Poza sytuacją związaną z zatrzymaniem, nie było żadnych prowokacji ze strony policji. Nie możemy mieć żadnych zastrzeżeń do ich działań podczas wydarzenia.

W mojej opinii obecni funkcjonariusze, zainteresowali się omawianymi przez Marcina Bustowskiego problemami. Pomimo spokojnego przebiegu wydarzenia, policja ukarała organizatora mandatem, za zorganizowanie zgromadzenia powyżej 5.ciu osób.

Similar Posts

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Polak
Polak
3 lat temu

Wszystko pięknie tylko dopiszcie proszę że nie przyjął mandatu że odmówił…bo odbiorca zwykły znowu się przestraszy. Jak ukarali takiego znanego Marcina to mnie tezbukaraja napewno…a jak wiadomo wszystkie obostrzenia są nielegalne…to trzeba wszędzie powtarzać to ważne na równi z żywnością o którą walczy i chwała mu byle by nie było jak z innymi jak pujdzie w politykę…

trackback

[…] Pod siedzibą Bayer Polska – pikieta Marcina Bustowskiego. […]