“Detektyw” Krzysztof R. reaguje na doniesienia czujnego.pl- konferencja prasowa z dnia 30 marca 2021 roku.

Po dowodach, jakie zostały przedstawione podczas konferencji w Bolesławcu, przeciwko Krzysztofowi R. i działaniom jego grupy, zorganizował swoją konferencję. Zaprzeczał temu jakoby jego działania kogokolwiek krzywdziły. Natomiast działania i dowody osób pokrzywdzonych przez “detektywa”, nazywa zniekształcaniem jego działalności.

Krzysztof R. próbuje się zabezpieczyć.

W związku z planowaną konferencją prasową, w której udział mają wziąć prokurator i sędzia, którzy wypowiedzą się w kwestii działań “detektywa”. Krzysztof R. sugeruje, że osoby te nie sprawują swoich funkcji. Co więcej, są przestępcami. Jest to kompletnym kłamstwem z jego strony. Tak samo jak historia o liście gończym i europejskim nakazie aresztowania, wystawionym wobec redaktora Marka Majchra. Takie dokumenty nigdy nie zostały wystawione. Krzysztof R. zarzuca również Markowi, że jego działalność dziennikarska, jest nielegalna. Tu również wprowadza swoich widzów w błąd.

Konferencja zorganizowana przez Krzysztofa R., różniła się od konferencji z Bolesławca.

Największą różnicą były dowody, których w Bolesławcu mogliśmy sporo zobaczyć a podczas konferencji detektywa, nie zobaczyliśmy ani jednego dowodu potwierdzającego jego wersję wydarzeń. Natomiast na potwierdzenie swoich racji wykonał telefon do Zbigniewa Nowaka, którego przedstawił jako “dziennikarza śledczego”. Przypomnijmy, że obaj panowie byli posłami partii Samoobrona, zdobyli mandat w 2001 r. Ten natomiast “ustalił, że Marek Majcher, prowadzi działalność przestępczą od dziesięciu lat”. Wrócił do kliku spraw z przeszłości Marka. Jednak wspomniał o nich na tyle powierzchownie, żeby opinia publiczna była oburzona a na jaw nie wyszły przestępstwa systemu. Chcąc przedstawić dziennikarza w jak najgorszym świetle, wrócił do umorzonego postępowania wobec Marka, z ostatnich miesięcy. Dotyczyło ono zarzutu z art. 226 kk, i sytuacji kiedy Marek Majcher w Oświęcimiu powiedział do funkcjonariusza policji “pocałuj mnie pan w dupe”. Tak oto Zbigniew Nowak, motywuje swoje podejrzenia o prowadzeniu działalności przestępczej przez  Marka Majchra.

Mimo, iż Marek Majcher znalazł się w centrum zainteresowania detektywa, konferencja dotyczyła “Dawida B.”

Postępowanie prowadzone wobec “Dawida B.”, o którym “detektyw R.” opowiada podczas swojej konferencji, zostało umorzone. Natomiast postępowanie wobec Krzysztofa R., dotyczące sprawy związanej z Dawidem, jest nadal w toku. Ponadto Krzysztof R. zarzuca Dawidowi, prowadzenie działalności detektywistycznej bez licencji. Mamy tu do czynienia z prawdziwą hipokryzją. Czyżby “detektyw” Krzysztof R. posiadał licencję na swoją działalność? O tym, że przedstawia się jako detektyw, świadczy nawet tytuł transmisji, prowadzonej przez Tygodnik Podhalański z jego ostatniej konferencji: “Konferencja prasowa detektywa Krzysztofa Rutkowskiego w Nowym Targu”.
Link do transmisji.
https://www.facebook.com/120850667943155/videos/1336212523399849

Similar Posts

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Shark
Shark
3 lat temu

Mam 35 lat i jak ogladalem kiedyś rudka w TV a ogladalem od kiedy się pojawil na scenie to plakalem z mamą ze smiechu myslac co to za oszolom jeszcze wtedy nie widzialem że to przestepca ale idealnie pasowal wtedy do dzisiejszysz programow typu dlaczego ja lub wybacz mi itd

DEMASKATOR GROUP
DEMASKATOR GROUP
3 lat temu

Akurat “działalność przestępcza” to specjalizacja Rutkow💲sky’ego. Facet lubuje się w *Pezetach”, Mafia Paliwowa etc., sam też prowadzi nielegalną działalność, albowiem nie posiada licencji detektywa. Wystarczy wejść na stronę Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Detektywów, gdzie facet widnieje tam na Czarnej Liście. Zwykły Chuj z niego i tyle w temacie.