KIBICE TRACĄ CIERPLIWOŚĆ!

Coraz więcej grup kibicowskich w całej Polsce, pokazuje swoje niezadowolenie z wprowadzonych przez rząd obostrzeń. Udają się pod stadiony swoich drużyn aby je dopingować.
5 kwietnia 2021 r. podczas meczu Lechii Gdańsk z Zagłębiem Lubin, pod stadionem zebrali się kibice z Gdańska, aby dopingować swoją drużynę. Wydarzenie zebrało dość sporą liczbę uczestników. Dzięki czemu policjanci nie odważyli się zaatakować kibiców.
7 kwietnia 2021 r. kibice Arki Gdynia, dopingowali pod stadionem Arkę w meczu z Piastem Gliwice. Zgromadzeni, wywiesili transparent z napisem Je**ć Wasze Obostrzenia.

Policjantów więcej niż kibiców.

Niestety często takie zgromadzenia, poza fanami piłki nożnej, mobilizują także służby mundurowe. W sytuacji kiedy doping odbywa się w jednym mieście i organizowany jest przez fanów jednej drużyny, policja wysyła tam funkcjonariuszy z całego województwa. W efekcie czego mamy więcej policjantów niż kibiców. Policja bez problemu rozbija grupę kibiców, zamykając część osób w kordonie. Przypomnijmy, że podczas marszu organizowanego przez kibiców Chrobrego Głogów, liczebność policji była wyższa niż podczas wizyty prezydenta Andrzeja Dudy w Głogowie.

Relacja video Czujnego z Głogowa:

 

Rząd boi się kibiców!

Taka mobilizacja służb mundurowych, świadczyć może tylko o tym, że rządzący obawiają się organizacji kibicowskich. Inicjatorzy akcji “Polaku Dawaj z Nami” nawołują kibiców z każdego miasta w Polsce do zjednoczenia się w dniu 11 kwietnia 2021 roku.
Poniżej fragment apelu organizatorów, do grup kibicowskich:

“Bóg, Honor i Ojczyzna!
W zeszłą Niedzielę Palmową za sprawą akcji “Polaku dawaj z Nami” pojawiła się iskra, że Zjednoczeni możemy pokazać prawdziwą siłę i zatrzymać tę rozpędzoną, skorumpowaną, represyjną systemową maszynę. Potrzeba Nam jednak zjednoczenia się na większą skalę.
(…) Dziś w Niedzielę Wielkanocną zwracamy się do WSZYSTKICH Polaków, którym leży na sercu dobro naszej ojczyzny:
“Polaku Dawaj z Nami, pora ściągnąć te kajdany!” Nie po to nasi dziadkowie oddawali życie za naszą wolność, abyśmy teraz biernie przyglądali się jak nam ją odbierają.
Mamy już Dzień Niepodległości 11 listopada, nadszedł czas by dzień 11 kwietnia, który w tym roku jest kolejną ważną Niedzielą – Święto Miłosierdzia Bożego, również zapisał się na stałe w historii Naszego pięknego kraju!
W tym miejscu zwracamy się w szczególności do WSZYSTKICH grup kibicowskich w Polsce, ponieważ to od Nas zależy powodzenie całej akcji. Pokażmy, że hasło wspomniane na początku “Bóg, Honor i Ojczyzna” jest dla Nas Święte, niezależnie od przynależności klubowej.
(…) Dysponujemy materiałami oraz zdobytym doświadczeniem po ostatniej akcji. Mamy kontakty z niezależnymi mediami i prawnikami. Chętnie się tym wszystkim z Wami podzielimy, by sprawnie to wszystko zorganizować, ponieważ czasu jest niewiele. Gdy dołożymy do tego wszystkiego jeszcze Wasze pomysły to powstanie maszyna nie do zatrzymania!
Panowie. Sądzimy, że każdy wie o co chodzi. Organizujemy się w swoich miastach i jedziemy z tematem! Jesteśmy jedynym środowiskiem w Polsce, które może zorganizować to wydarzenie na taką skalę, więc do dzieła Polsko, Kibolsko!
NIEDZIELA 11.04.2021r. GODZINA 12:00.
Więcej informacji na temat planowanego wydarzenia znajdziecie na stronie Polaku Dawaj z Nami- https://www.facebook.com/Polaku-Dawaj-z-Nami-101069585395426/
Akcję promuje również PolishFans TV – https://www.youtube.com/watch?v=T4vkto92qrw

Tylu funkcjonariuszy w szeregach nie mają.
Jeśli akcja kibiców Chrobrego Głogów rozleje się na całą Polskę, jednego możemy być pewni – liczba funkcjonariuszy nie będzie w stanie równać się z liczbą kibiców i osób ich wspierających. To powinno skutecznie zniechęcić policjantów do prowokacji i popełniania przestępstw na narodzie.

Similar Posts

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kefking
Kefking
3 lat temu

Kolejny zjeb z parciem na szkło . Zaczynałeś robic dobrze a teraz ? Stan w szeregu z milicja bo wstyd