Polaku dawaj z nami! – kibice Wisły Kraków odpowiadają!

W odpowiedzi na zapoczątkowaną przez kibiców Chrobrego Głogów manifestację, 11 kwietnia 2021 r. kibice z całej Polski organizują się w swoich miastach. Do akcji dołączyli również kibice Białej Gwiazdy. Apel kibiców, odczytał redaktor Marek Majcher podczas wieczornego liva na funpage’u Czujny.pl.

Poniżej treść apelu kibiców Wisły Kraków:

DO WSZYSTKICH KIBICÓW BIAŁEJ GWIAZDY    
W tych trudnych chwilach, zwracamy się do Was Kochani Wiślacy z apelem!
Nadszedł czas, by pokazać naszą jedność, w walce z kolejnym rozbiorem (na wielu płaszczyznach) naszej Ojczyzny. Nadszedł czas, ogólnonarodowego zjednoczenia ponad podziałami politycznymi i światopoglądowymi. Nasza Ojczyzna znalazła się w sytuacji, w której my kibice musimy wziąć sprawy w nasze ręce, a waśnie klubowe i sprawy wewnętrzne muszą zejść na plan dalszy. Tylko w jedności my jako kibice, Polacy, Naród możemy przetrwać. Zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, że nasz Naród został podzielony przez stosowaną od lat, zaawansowaną socjotechnikę, tak jak to się dzieje równocześnie, w kolejnych 20-tu kilku krajach na świecie. Wiemy, że wielu z Was, jest zaskoczonych, zdezorientowanych, zaistniałą sytuacją. Jej dynamiką, bezwzględnością, bezsensownością…    
Niestety jeśli ktoś czerpie wiadomości z mediów głównego nurtu, jest niejednokrotnie przerażony tym, co nas i naszych bliskich codziennie spotyka. Co chwile, podawane są liczby zakażonych w radiu i telewizji, które wielu z Was i Waszych rodzin paraliżują. Do takiej sytuacji chciał, i doprowadził system. Człowiek przestraszony jest łatwo sterowalny; człowiek wystraszony niejednokrotnie zostaje konfidentem; człowiek wystraszony staje się niewolnikiem systemu. W tym miejscu apelujemy do Tych kibiców Białej Gwiazdy, którzy mainstremowe media traktują jako jedyną platformę “prawdy”, o przekierowanie swojej uwagi na niezależne media. Media z których da się wyciągnąć więcej, wielowątkowych prawdziwych informacji. Często spotykamy się z opiniami, że niezależne media to nawiedzeni szuriaci. Jednak będąc ich stałymi obserwatorami, z całą świadomością możemy powiedzieć, że informacje w nich zawarte, niejednokrotnie zrywają zasłonę milczenia, w wielu niewygodnych i newralgicznych dla władzy kwestiach dotyczących sytuacji w naszym kraju i na świecie. Do wiodących stacji które nadają swoje programy na YT i FB. należą: Czujny.pl, Rebel24.pl, chwdp.tv, MediaNarodowe, Wrealu24, Głos Obywatelski, NTV, Pancerni Poznań, Piton.tv, XTB Polska, Expert w Bentleyu, Tomasz Sommer tv, Ja Osa, Sebastian Ross, Stanisław Krajski TV, Takt.TV, Konkretny Kanał, win.tv, CW24.tv, Po pierwsze Polak, Wolność TV, Najwyższy Czas!, oraz wiele innych…    
Konsekwencją działań nierządu ma być, (i to już się dzieje): zniszczenie polskiej klasy średniej !!! tj. restauratorów, hotelarzy, taksówkarzy, rolników, centrów sportów zimowych, klubów fitness, aqua parków oraz powiązanych z nimi branż np. pralnie, pamiątki, gadżety itp. Doszło do tego, że zostało przejętych już blisko 90 klubów fitness, za śmiesznie małe kwoty sięgających ok. 10% ich wartości. To samo dotyczy hoteli, restauracji oraz kamienic. W kolejce do szabru naszej ojczyzny, ustawiają się spółki skarbu państwa takie jak: Orlen, KGHM, PZU oraz podmioty zarejestrowane na Cyprze. W ślad za spółkami skarbu państwa idą, dysponując portfelami bez dna, Chińczycy, Żydzi oraz korporacje światowe. W efekcie tych haniebnych działań, mają zostać i nami rządzić: KORPORACJE-pracownicy na smyczy w kagańcu, jak podskoczysz to wylot SPÓŁKI SKARBU PAŃSTWA-pracownicy na smyczy w kagańcu, jak podskoczysz to wylot BUDŻETÓWKA-pracownicy na smyczy w kagańcu, jak podskoczysz to wylot. Powyżsi mają stanowić pewny elektorat obecnych rządów systemu. Pozostali ludzie powinni w/g rządzących iść na socjal. Dostaną kasę na miskę ryżu by przeżyć. Jak ktoś zacznie podskakiwać, to na karcie będzie zero!!!     SZKOLNICTWO- regularnie obniżany poziom jakości nauczania, doprowadza do sytuacji, że jest coraz mniej świadomych osób mogących przeciwstawić się systemowi. Jest to dobre dla władzy, nie potrzebni są ludzie którzy zadają za dużo niewygodnych pytań, dotyczących nonsensownych decyzji…. Najlepiej nie uczyć historii Polski, albo ją tak przekręcić, by młody człowiek nie miał chęci utożsamiania się z Narodem Polskim. Systemowi wystarczą (nikogo nie obrażając), sprzątaczki, kierowcy, pracownicy MPO itp. Osoby które nigdy nie podniosą głowy.    
KULTURA FIZYCZNA – poza edukacją, najważniejsza składowa rozwoju człowieka. Człowiek niewysportowany, słaby nie stanowi zagrożenia dla reżimu. Do tego trujący się pod maseczką jest jednostką słabą, schorowaną, tchórzliwą. Jednostką łatwą do zniewolenia. PRZYSPOSOBIENIE OBRONNE- kiedyś w każdej szkole, były zajęcia z przysposobienia obronnego. Obecnie, jesteśmy narodem rozbrojonym (najmniej broni na jednego mieszkańca w Europie).
A DZIECI. Obecne pokolenie, nie będzie pamiętało oraz nie będzie miało skąd czerpać odpowiednich wzorców. Nie będą znały wyrazu twarzy swoich, rodziców, rówieśników. Będą wytykały i stygmatyzowały inne dzieci nie noszące maseczki. Będą jak zombi…
APEL! W tym miejscu zwracamy się do Fanów Białej Gwiazdy rozsianych po całym Świecie o wstępowanie w szeregi Walczącej Armii Białej Gwiazdy. Cele działania zostaną określone w kolejnych komunikatach. Czasu na długie zastanawianie się już nie mamy. System, jak co bardziej światli z Was widzą, domyka się błyskawicznie. Siedzenie w domu i czekanie, że ktoś za Was coś zrobi – nic nie da. Nie przyjmuj pozycji strusia, bo i tak coś Ci będzie wystawać i wiesz jak się to skończy… Nasze działania już są skorelowanie z działaniami innych (nie tylko kibicowskich) organizacji z całej Polski i Europy. Z dużą sympatią przyjęliśmy Kibicowską Ogólnopolską inicjatywę POLAKU DAWAJ Z NAMI. W pierwszej odsłonie tej udanej akcji, która miała miejsce w Głogowie. Doszło do zjednoczenia Braci Kibicowskiej, która pokazała całej Polsce naszą siłę w walce o Wolną Polskę. W tej manifestacji była widoczna delegacja Wiślaków. W ramach akcji POLAKU DAWAJ Z NAMI, już 11 kwietnia 2021 o godzinie 12-tej, kibice w całej Polsce wzywają wszystkich Polaków do wyjścia na ulice swoich miast, w walce o wolność.
My, jako kibice Wisły Kraków, nie pozostajemy obojętni na ten apel. Już niejednokrotnie społeczność Kibicowska Krakowa (mimo istniejących antagonizmów), potrafiła się zjednoczyć w sprawie POLSKI, ot choćby na manifestacjach Patriotycznych Krakowa. Tak więc Krakowianie, 11 kwietnia 2021 o godzinie 12-tej, spotykamy się na terenach zielonych przy Barbakanie, skąd wyruszy spontaniczny spacer po plantach.     Zapraszamy do przybycia, wszystkie środowiska Patriotyczne naszego miasta. Profesorów, uczniów, kibiców, gastronomów, hotelarzy, branżę fitness, poszkodowanych przez system oraz wszystkich aktywnie walczących o wolność naszej Ojczyzny.
POLAKU DAWAJ Z NAMI – PORA ŚCIĄGNĄĆ TE KAJDANY !!!
Podpisano: Patriotyczna Wisła Kraków.

 

Do zobaczenia na ulicach POLSKICH MIAST!

Similar Posts

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Loris
Loris
3 lat temu

Niech moc bedzie z nami
Nie dajmy sie zwiesc jej ciemnej stronie…..🔥