|

Maarssen w Holandii zwolnienie z pracy za poglądy antycovidowe.

Czy tak będzie wyglądać nasza przyszłość ?

W nieodległym czasie otrzymaliśmy informacje od naszego czytelnika o problemach w jego miejscu pracy.

W piątek 12 lutego 2021 mężczyzna pracujący w magazynie logistycznym w Maarssen (Holandia) postanowił poinformować swoich kolegów z pracy o potwierdzonych szkodliwościach szczepionki COVID-19.

W trosce o zdrowie swoich współpracowników rozdał małe ulotki każdemu chętnemu pracownikowi magazynu. Jak wspomina kartki rozeszły się bardzo szybko, dużo ludzi było chętnych aby przeczytać treść ulotki. Kiedy zostało kilka sztuk, postanowił pozostawić je na stole w stołówce pracowniczej. Treść ulotki zawiera kilka punktów o szkodliwości szczepionki, o możliwości odmowy przyjęcia oraz kody QR z adresem strony internetowej.

“Nigdy nie miałem problemów w pracy. Starałem się wykonywać wszystkie polecenia i prace należycie i starannie. Koledzy w pracy bardzo cenili mnie za bezinteresowna pomoc, empatię do ludzi i szczery uśmiech każdego dnia. Potwierdza to sposób w jaki zostałem pożegnany przez kolegów. Otrzymałem wiele miłych słów i podziękowań za spędzony razem rok”

Kilka godzin po rozdaniu ulotek, nasz czytelnik został poproszony o rozmowę na polecenie przełożonego.

„Kiedy wszedłem do gabinetu w pomieszczeniu został tylko pracownik mojej agencji pracy, mój kierownik nie miał odwagi stanąć ze mną w cztery oczy, zlecił to młodemu pracownikowi agencji.”

Na rozmowie został poinformowany, iż w związku z “Szerzeniem propagandy przeciwko polityce firmy niezgodnej z regulaminem pracy” zostaję zwolniony w trybie natychmiastowym. Pracownik wytłumaczył, że nigdy nie widział takiego regulaminu, nie zna jego treści i nigdy nie podpisywał się pod takim dokumentem. Nie zmieniło to sytuacji,ponieważ jak przyznał pracownik agencji, dostał on takie polecenie i nic nie może z tym zrobić.

Jak wspomina czytelnik, kilka miesięcy temu w tym samym magazynie doszło do równie niesprawiedliwego zwolnienia. Młody mężczyzna, został oskarżony oraz w konsekwencji zwolniony tylko dlatego, iż był ostatni w toalecie w której było czuć zapach marihuany.

“Mamy podejrzenia, iż w magazynie dochodzi do zwolnień na tle rasowym. Odkąd tam pracuję nigdy żaden niderlandczyk nie został zwolniony w taki sposób, oraz w momencie kiedy nie ma do tego podstaw, natomiast dzieje się tak notorycznie w przypadku osób o innej narodowości”

Przypomnijmy, że rząd Holandii oskarża Polskę o łamanie praworządności, i wyciąga konsekwencje z tytułu swoich oskarżeń, w momencie kiedy w ich kraju dochodzi do brutalnego łamania konstytucji, łamania prawa wolności słowa, wolności poglądowych oraz dochodzi do prześladowań na tle rasowym.

Skontaktowałem się już z adwokatem w tej sprawie oraz mam kontakt z niezależnymi niderlandzkimi mediami. Będę nagłaśniał tę sprawę, oraz bronił wolności wypowiedzi i poglądów”

Nasz czytelnik udzielił wywiadu dla niezależnej niderlandzkiej redakcji. W komentarzach pod dodanym postem, możemy przeczytać słowa uznania jak i szacunku dla walczącego polaka.

“Respect voor deze jongen! Te bizar voor woorden dit.” – Szacunek dla tego chłopca! zbyt dziwaczne, by wyrazić to słowami

Dictatoriaal communisme.?? Rutte bewind.” – Komunizm dyktatorski.?? Rutte panuje.

Sinds wanneer is het hebben van een eigen mening reden tot ontslag dat is toch aan te vechten”- Od kiedy to posiadanie opinii o własnym powodzie do rezygnacji, jest powodem

De waarheid blijft lastig voor ze.“- prawda jest dla nich trudna

Cały wywiad możesz obejrzeć pod linkiem Polish employee in the Netherlands becaus he is against

Za swój szlachetny czyn, za obronę ludzi przed totalitaryzmem i zamordyzmem mafii medycznej nasz czytelnik został brutalnie zwolniony z pracy, czy takiej rzeczywistości chcemy? Czy tak ma wyglądać nasza przyszłość? Co powiedzą nam za kilka lat nasze dzieci? Myślę, że ta sytuacja daje bardzo dużo do przemyślenia.

Treść ulotki w języku polskim

JAK ODRZUCIĆ SZCZEPIONKĘ CORONA

Krok 1. Nie odrzucaj szczepionki, bo zostaniesz uznany za „bojownika lub walczącego”. 

Krok 2. Zapytaj lekarza, czy szczepionka zawiera MRC-5 (występujący w każdej szczepionce, liniach komórkowych z abortowanych dzieci i innym obcym DNA).  Jeśli tak, masz prawo odmówić. 

Krok 3. Zapytaj również, czy istnieje szansa na reakcję latrogenną (szkodliwy efekt uboczny wywołany przez wiele związków lub leków, które wchodzą w interakcję) ze szczepionką (zdarza się to w przypadku wszystkich szczepionek).  Jeśli lekarz powie: „Tak”, to jest to Twoja karta „Zostawić Szczepionkę Wolnego Więzienia”. Podziękuj lekarzowi za jego ofertę i odejdź. Pamiętaj, że lekarze złożyli przysięgę Hipokratesa („Będę pacjentem” ) i muszą to uszanować. W ten sposób możemy zgodnie z prawem iz szacunkiem odmówić im oferowanych usług obowiązkowych. Nic nie mogą na to poradzić!

Similar Posts

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments